Zagrajmy w...
MSI Afterburner - nagrywanie. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: MSI Afterburner - nagrywanie. (/showthread.php?tid=3607)



MSI Afterburner - nagrywanie. - Tortexx3 - 17-02-2014 17:01

Cześć, jestem Asia i moim hobby jest nagrywanie filmów z gier. Uwielbiam to robić ale nigdy nie umiem natrafić na fajny program. W końcu znalazłam - Yay, MSI Afterburner! Wązne jest dla mnie to ż ejest darmowy bo nie chce na program wydawać pieniędzy. Ustawiłam wszystko jak należy, nacisnęłam przycisk Save... NAciskam F3 (hotkey do nagrywania) i nic, żandego kółeczka. :< Nie wiem o co chodzi... Gry żadnej nie włączałam. W załączniku screen ustaiweń.


RE: MSI Afterburner - nagrywanie. - Kazaod - 17-02-2014 20:46

"Gry żadnej nie włączałam" nie wiem ale chyba znalazlem twoj problem lol


RE: MSI Afterburner - nagrywanie. - Tortexx3 - 17-02-2014 22:00

Kazoad - Chciałam nagrać poradnik, na pulpicie.

Wszystko już działa poprawnie po 2 przeinstalowaniu. Do zamknięcia.


RE: MSI Afterburner - nagrywanie. - punio7 - 18-02-2014 07:50

Co do MSI afterburn to nie jestem pewien czy on potrafi nagrywać od tak pulpit. Do nagrywania pulpitu najłatwiejsza jest Camtasia Studio, jeśli zależy ci na legalności to ma on bezpłatny 30-dniowy trial. Dalej możesz spróbować również darmowego OBS, co prawa jest to program do streamowania ale również potrafi zapisywać nagrania na dysku.


RE: MSI Afterburner - nagrywanie. - ErykCoa - 18-02-2014 15:46

MSI powinien potrafić nagrywać pulpit i nie pojawia się wtedy żadne kółko, ani nic takiego, po prostu się nagrywa. Sprawdź czy w folderze nie masz żadnych nagrań.

Gry normalnie nagrywa?


RE: MSI Afterburner - nagrywanie. - Tortexx3 - 18-02-2014 18:55

punio7 - Mam Camtasię do montowania, trial. A co do OBS'a, nagrywałam nim ale jakość jest conajmniej dupna.
Eryk - Minecrafta mi normalnie nagrała, łap link do youtuba: http://www.youtube.com/watch?v=yd3ze73CUq4