Zagrajmy w...
Quake Live - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: GRY (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Forum: Ustawka (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Thread: Quake Live (/showthread.php?tid=362)

Pages: 1 2


Quake Live - m4xies - 22-06-2011 16:07

Witam!
[ http://www.quakelive.com ]
Quake Live to czysta, darmowa odmiana Quake 3 Areny która działa przez przeglądarkę. Po zarejestrowaniu się, gra pobiera Plug-in'a który będzie pobierał resztę gry, w czasie jak my będziemy rozprostowywać stare kości wraz z Bot'em. Grę naprawdę polecam, i myślę, że można by rozegrać parę meczyków.

Mój Nickname w QL = CDF_MaximuS

Życzę Miłego Fragowania ^^


RE: Quake Live - MrSetoKami - 27-06-2011 16:40

Jak coś to też się zalogowałem i wysłałem jakieś zaproszenie do Ciebie :P

Aha no i zapomniałem jakby mnie chciał ktoś dodać to mój nick: SetoKami


RE: Quake Live - Kern3l - 27-06-2011 18:20

Kern3l ;>

Chętnie wyskoczę na duelka z jakimś średniozaawansowanym graczem - generalnie mało gram (przez pingi...), ale chętnie zagram z kimś, kto nie zgnoi 25/0 ;]


RE: Quake Live - MrSetoKami - 27-06-2011 20:58

Aaa powie mi ktoś jak utworzyć tam własną grę i do niej zaprosić kogoś bo szukam od 15 min i nie mogę znaleźć :P


RE: Quake Live - Kern3l - 27-06-2011 21:05

Nie da się na darmowym koncie. Jedynie z botami grę możesz sobie założyć ;]

W takim przypadku znajdź pusty serwer. Problem: jeśli różnica wyliczonego skilla jest zbyt duża, to nie będziecie mogli znaleźć normalnego serwa (na którym oboje możecie grać) - jedynie możecie wybrać takie, gdzie nie ma podziału na rangi (a ich jest trochę mało).


RE: Quake Live - MrSetoKami - 27-06-2011 21:14

Hmm... to tak zwana spirala kapy :P No ale może kiedyś się pokuszę kupić konto Pro bo nawet mnie wciągnęła ta sieka :) Ahh... wspomnienia z młodości jak się siedziało w kafejce internetowej z kolegami i młuciło się w Quake 3 Arena. I to zaglądanie na monitor gdzie się schował :D


RE: Quake Live - Kern3l - 28-06-2011 09:58

Zabawy w hali treningowej ;]





RE: Quake Live - MrSetoKami - 28-06-2011 11:04

Jaki wymiatacz :P To w takim razie jak Ty szukasz średniozaawansowanych osób to ja jestem tzw "żółtodziób" :D


RE: Quake Live - Kern3l - 28-06-2011 14:20

Bez przesady, poskakać umiem, dosyć dobrze celuję z raila, średnio z rakiety (tzn. strzelając na ląd okay, ale do pacjentów w locie już kiepsko), reszty prawie nie używam ;>

Halę #3 da się przejść jeszcze lepiej - bez całkowitego lądowania ;] Tego jeszcze nie potrafię.


RE: Quake Live - Gik - 28-06-2011 22:19

Czyli w skrócie: W Quake Live grają przede wszystkim wymiatacze, którzy swego czasu siedzieli całe noce w kawiarenkach internetowych i pocinali w Q3.

I czemu do cholery bronie nie zmieniają się automatycznie po podniesieniu?