Zagrajmy w...
Propozycje i uwagi odnośnie konta na youtube - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Propozycje i uwagi odnośnie konta na youtube (/showthread.php?tid=37)



Propozycje i uwagi odnośnie konta na youtube - Sekarthis - 17-11-2010 20:55

Przyda się taki temat, czemu nie. Oczywiście jest coś w hydeparku, ale chyba taki oficjalny kącik przeznaczony WYŁĄCZNIE, by dawać uwagi i propozycje odnośnie kanału jest lepszy. Będzie... przejrzyściej. Chociaż pewnie i tak nikt z tego nie skorzysta :P
Chociaż jest już kilka komentarzy na owym kanale, typu "Zrób wywiad z XYZ, bo mi musk imploduje!!!!!!111oneoneoneeleven". Odsyłajcie więc ludzi do tego tematu.

Pierwszy pomysł/propozycja: na oficjalnym kanale mogłaby pojawić się oficjalna reklama, bądź też oficjalny spot promujący stronę. I nie chodzi tu o reklamę w stylu "No cześć, tu XYZ, macie tu fajną stronę, polecam, nara", tylko o coś bardziej... kreatywnego. Coś jak w telewizji xD Oczywiście, o ile macie możliwości i jesteście w stanie coś takiego zrobić. Montowanie to paskudna robota.

I na razie tyle ode mnie. Pokusiłbym się na off-top brzmiący "Omg wtf, zdrajcy, o mnie w ogóle nie wspomnieliście w wywiadzie z Gimperem i nie chcieliście mnie przesłuchać nie loffciam was", ale już się powstrzymam.


RE: Propozycje i uwagi odnośnie konta na youtube - kaszub - 17-11-2010 22:16

Bardzo dobry pomysł. Popieram w pełni. Kanał dopiero się rozwija. Będę odsyłał ludzi do tego tematu, ale wiadomo, że nie na wszystkich to zadziała.


RE: Propozycje i uwagi odnośnie konta na youtube - Gik - 17-11-2010 22:35

Chciałbym tylko napisać, że redakcję ZagrajmyTV może tworzyć KAŻDY użytkownik forum. Dlatego jeżeli będziesz pisał z ciekawie i z sensem, to kto wie - być może kiedyś przyjdzie do ciebie e-mail z zaproszeniem do zespołu :).


RE: Propozycje i uwagi odnośnie konta na youtube - Lubto - 18-11-2010 02:14

Możecie zrobić wywiad z Niezapominajką666 albo ze mną XDD chętnie go udzielę i czułbym się zaszczycony ;D


RE: Propozycje i uwagi odnośnie konta na youtube - Nylon661 - 18-11-2010 09:40

Osobiście chciałbym się czegoś dowiedzieć o Bungo, dlatego moglibyście zrobić wywiad z nim albo z VVitchavenem :D


RE: Propozycje i uwagi odnośnie konta na youtube - Suhayl - 19-11-2010 16:25

Jako, że "lubto" się zgłosił jako chętny do wywiadu, ja też powiem, że chętnie udzielę wywiadu i byłby to dla mnie zaszczyt jako mniej znanego Zagrajmera. A poza tym chciałbym usłyszeć wywiad z JJayJokerem bądź Wirgliuszem.


RE: Propozycje i uwagi odnośnie konta na youtube - Lubto - 19-11-2010 20:41

Moim zdaniem to jakieś eleganckie tło na tym kanale by się przydało. A i jeszcze możecie zrobić wywiad z Panczakiem.


RE: Propozycje i uwagi odnośnie konta na youtube - Gik - 20-11-2010 21:50

Wie ktoś, jak się nadaje poprzez ustream to, co się dzieje na komputerze(pulpit innymi słowy)? Pomyślałem sobie, że jeżeli uda nam się zdobyć na YT iluśtam widzów, tp moglibyśmy spróbować zrobić wywiad na żywo, wtedy moglibyśmy zadać jakieś pytania bezpośrednio od publiczności. Co o tym myślicie?


RE: Propozycje i uwagi odnośnie konta na youtube - HoGar - 20-11-2010 21:57

Do nadawania pulpitu za pośrednictwem ustream'u jest potrzebny program SplitCam.


RE: Propozycje i uwagi odnośnie konta na youtube - Lubto - 21-11-2010 20:00

Ja nie wiem ale jak się dowiem to wam powiem jak to zrobić bungo też to już kiedyś robił a sam pomysł całkiem dobry :)