Zagrajmy w...
Sacred Podziemia - instalator nie widzi podstawowoej wersji gry - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Sacred Podziemia - instalator nie widzi podstawowoej wersji gry (/showthread.php?tid=431)



Sacred Podziemia - instalator nie widzi podstawowoej wersji gry - MrZupapl - 08-07-2011 21:33

Mam mały problem. Zainstalowałem na świeżym komputerze Sacred Plus, tanie wydanie z cenegi. Niedawno kupiłem premierową wersję Podziemia i chciałem zainstalować dodatek. Niestety nie mogę nawet zacząć instalacji, ponieważ instalator upomina się o Sacred lub Sacred Plus (nie widzi ich). Może to wina jakiejś spathowanej wersji od cenegi? W końcu wyszła ona po wydaniu premierowej wersji Underworlda.
Mogę liczyć na waszą pomoc?


RE: Sacred Podziemia - instalator nie widzi podstawowoej wersji gry - SeedPL - 09-07-2011 07:51

Spróbuj zainstalować ponownie Sacred Plus na innej partycji (wcześniej po reinstalacji przeczyścić rejestr). Następnie spróbuj zainstalować podziemie.


RE: Sacred Podziemia - instalator nie widzi podstawowoej wersji gry - MrZupapl - 09-07-2011 12:07

Nadal to samo...; /