Zagrajmy w...
Czy te słuchwaki są dobre do nagrywania let's play? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Czy te słuchwaki są dobre do nagrywania let's play? (/showthread.php?tid=444)

Pages: 1 2


Czy te słuchwaki są dobre do nagrywania let's play? - proKulis - 13-07-2011 16:33

Tak jak w temacie tu podaje link do nich:
http://www.enter.bydgoszcz.pl/sklep/index.php?t=11885&g=42&q=


RE: Czy te słuchwaki są dobre do nagrywania let's play? - Kern3l - 13-07-2011 19:34

Nie słyszałem o kimkolwiek, kto by ich używał (może ktoś jeszcze tutaj się trafi?). Generalnie możesz spróbować dogadać się ze sprzedawcą, by przetestować jakość, ale mało który się zgodzi.

Generalnie po headsecie za 20zł nie spodziewałbym się dostatecznej jakości.


RE: Czy te słuchwaki są dobre do nagrywania let's play? - proKulis - 13-07-2011 19:51

Ten sam headset kosztuje zarówno 60zł jaki 40zł tylko inaczej wygląda :P


RE: Czy te słuchwaki są dobre do nagrywania let's play? - Kern3l - 13-07-2011 20:00

Moja rada to jednak odłożyć trochę i kupić coś droższego i sprawdzonego. Creative HS-800, czy wręcz HS-1000 (lepsza opcja).


RE: Czy te słuchwaki są dobre do nagrywania let's play? - proKulis - 13-07-2011 20:20

To mam prośbę czy mógłbyś podesłać mi linki do tego sprzętu np. z allegro? Wiem że mogę poszukać sobie sam ale wolę żeby jakiś specjalista mi podesłał te linki i oczywiście z rozsądnej cenie :P Pozdrawiam ^^


RE: Czy te słuchwaki są dobre do nagrywania let's play? - Uncybius - 13-07-2011 20:27

Wyręczę Kern3la. Sam używam HS-800 i jestem z nich zadowolony. Jak na headset mają naprawdę ładną jakość dźwięku.

HS-800 w przyzwoitej cenie + etui: KLIK!


RE: Czy te słuchwaki są dobre do nagrywania let's play? - proKulis - 13-07-2011 20:30

Czas jechać do dziadka :D


RE: Czy te słuchwaki są dobre do nagrywania let's play? - Kern3l - 13-07-2011 20:40

Widzę także HS-1000 w prawie tej samej cenie - obecnie rzadkość. Używka, ale ja bym zaryzykował. Dzięki USB nie ma problemu z szumem nieregularnym, biorącym się z zakłóceń elektromagnetycznych działającego kompa.


RE: Czy te słuchwaki są dobre do nagrywania let's play? - Zwaniec - 13-07-2011 21:23

Poleciłbym PLANTRONICS GAMECOM 377 ale mam je dopiero od niespełna miesiąca i jest to sprzęt z nieco innego przedziału cenowego. Jednak swego czasu korzystałem (z pewną satysfakcją) z Creative Fatal1ty, więc mogę powiedzieć, że to przyzwoity sprzęt.

Na pewno odradzam kupno "słuchaweczek" z przedziału 20-30 zł.


RE: Czy te słuchwaki są dobre do nagrywania let's play? - Uncybius - 13-07-2011 21:34

Hm, co do kupowania używanych słuchawek - ja bym nie kupił. Sprzedawca może wysłać nam trefny towar (np. z niedziałającym mikrofonem). Oczywiście to tylko moje przypuszczenia, ja po prostu lubię mieć wszystko "od nowości".

Co do słuchawek w przedziale cenowym 20-40 złotych - odradzam. Sam takowe miałem, może jakość dźwięku nie była aż tak okropna, ale po dwóch miesiącach użytkowania mikrofon przestał działać, ot tak.

Lepiej dorzucić te kilkadziesiąt złotych i kupić porządny headset, który starczy nam na dosyć długi okres czasu.