Zagrajmy w...
Partnerstwo Youtube - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Thread: Partnerstwo Youtube (/showthread.php?tid=508)

Pages: 1 2


Partnerstwo Youtube - szakal666 - 02-08-2011 20:49

Witam . Nagrywam let's playe od jakiś 2 miesięcy , nie posiadam limitu na koncie youtube i z tego co się przypadkiem doczytałem na tej stronie mam partnerstwo na youtube ? Partnerstwo youtube to dostawanie kasy za filmiki ? Na czym to polega i jak działa ? Dziwi mnie to bo limit został u mnie ściągnięty może po kilku filmikach , może dlatego , że sporo osób mnie subskrybowało .Chciałem się dowiedzieć o co chodzi z tym partnerstwem .


RE: Partnerstwo Youtube - punio7 - 02-08-2011 21:51

Po pierwsze: spację stawiasz TYLKO PO znaku interpunkcyjnym. O tak na przykład.

To całe partnerstwo to po prostu umowa z google adsense- czyli reklamy. Do twoich filmów i kanału zostaną doczepione reklamy, a kasę będziesz dostawał za wyświetlenia i subskrypcje. Ale niech się wypowie też ktoś kto ma większą w tym temacie wiedzę.


RE: Partnerstwo Youtube - Mandero - 02-08-2011 23:42

Do twojego kanału i tak są doczepione reklamy. W partnerstwie jest więcej tych reklam. Najprostszym sposobem na wyfarmienie partnera to robienie filmów z Minecrafta / vlogów / poradników desktopowych i zdobycie dosyć dużej ilości widzów (800) i posiadanie dużej liczby wyświetleń. Przyda się też sporo farta, gdyż niektóre osoby, dostają zaproszenia, a mają naprawdę mizerne te liczby, a inne większe kanały nie mają szans.

Dostajesz dodatkowo;
możliwość blokowania PW kiedy butthurt jest zbyt mocny (wiemy od: RockAlone2k);
możliwość po trzech miesiącach blokowania filmów, o ile łamią prawa autorskie;
dużą customizację kanału (banner, konfiguracja na komórkach, własny moduł etc);
możliwość ustalania o której godzinie dany film ma być opublikowany;
możliwość zmiany miniatury playlisty (co można zrobić również domowym sposobem) oraz filmu;
możliwość wstawienia jeszcze większej ilości reklam;
możliwość podpięcia swoich przyjaciół do programu jak się uzyska pełny CMS;
brak limitu;
(prawdopodobnie) brak maksymalnej wielkości wysyłanych filmów;
wysyłanie strumieniowe;
promowanie filmów na stronie głównej;
bycie w rekomendacji YouTube;
zarabianie (statystycznie około 1.2zł/1000 wyświetleń i 24zł/1000 kliknięć w reklamę, dodatkowo jakieś tam drobinki za ulubione i tak dalej);
zmiana nicku na ikonkę;
automatyczne zapętlanie filmu wideo;
ich**wiecojeszcze;


RE: Partnerstwo Youtube - appareil - 03-08-2011 00:06

Quote:możliwość podpięcia swoich przyjaciół do programu jak się uzyska pełny CMS
CMS?
Quote:zmiana nicku na ikonkę;
lol wut?

I przede wszystkim, jako że nikt chłopaczka z błędu nie wyprowadził, brak limitów =/= partnerstwo.


RE: Partnerstwo Youtube - Mandero - 03-08-2011 00:12

CMS to jest kontrola treści YouTube i tam dodatkowo są pokazane zarobki. Jak masz pełen CMS możesz blokować ludziom konta oraz dodawać nowych partnerów.

A z tą ikonką, to zobacz np. jak ma CTSG czy JJay jak normalnie oglądasz filmy. Taki mini-banner.


RE: Partnerstwo Youtube - appareil - 03-08-2011 00:51

Ach, to miałeś na myśli. Sprawa CMS mnie zaciekawiła. Mając konto partnerskie od razu dostaje się pełen CMS? Czy uzależnione jest od innych czynników?


RE: Partnerstwo Youtube - Mandero - 03-08-2011 01:04

CMS dostaje się w innych krajach mniej więcej po trzech miesiącach. U nas niestety nie, trwa to znacznie dłużej. 3/4 partnerów nawet nie ma pojęcia o tym, że coś takiego istnieje.

Jest to również uzależnione od popularności danej osoby. Oczywiście bardziej znane osobowości dostają coś takiego zapewne od ręki, a mniej muszą czekać.

Jako, że u nas system partnerski dopiero raczkuje, to pełen CMS jest bardzo mało rozpowszechniony i myślę, że może tutaj nasz forumowy CTSG go posiada, a jeżeli to nie to Macfra84 albo ProstoTV.

Dodatkowo istnieją pirackie CMSy, które powstają z shackowanych kont partnerów z ameryki. Takim sposobem partnera mają takie osoby jak Saur0n100, Bueno3MG, EloEloMamPartnerro etc.


RE: Partnerstwo Youtube - appareil - 03-08-2011 01:56

Quote:Dodatkowo istnieją pirackie CMSy, które powstają z shackowanych kont partnerów z ameryki.
To rzuca nowe światło na wysyp partnerów od MC z ~500 widzów.


RE: Partnerstwo Youtube - szakal666 - 03-08-2011 02:49

A gdy YT daje ci partnera to informuje cie jakoś przez emaila ? Jak ta osoba dowiaduje się że ma partnerstwo ?


RE: Partnerstwo Youtube - punio7 - 03-08-2011 06:41

O to, że się nie dowiedzą to raczej bym się nie martwił.