Zagrajmy w...
Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? (/showthread.php?tid=569)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Mczulek - 16-08-2011 08:26

Chyba nie mam za bardzo o czym sie rozpisywac a podam Wam link do filmiku.






RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - SeedPL - 16-08-2011 08:36

Buah. Grupka dzieciaków nauczyła się o "kej-logerach". Starają się być jak Anonymous, a wyszedł średnio śmieszny, średnio żałosny przerobiony klip Jaruzelskiego.
Ratować internet to oni mogą odcinając sobie kabel.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - punio7 - 16-08-2011 08:48

"Niszczysz kanał Quasandowi - My niszczymy Tobie."
Najlepszy dowód na to, że to rzeczywiście grupka bahorów. I dlaczego akurat maska Jigsawa? Ci idioci naprawdę nie wiedzą co robią.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - LittleBoy - 16-08-2011 08:53

ekh...

A tak wogóle ktoś jeszcze quasanda lubi? Pogratulować inteligencji
Gnomek moze sobie zrobić drugie konto zrobi hasło jakieś 10-15 znakowe
zapisze gdzieś na komórce i będzie po sprawie
No LuLsec albo anonymous to nie są


i czy przy okazji gnomek nie wyjechał?
no super zara zacznie sie kolejna drama quasand nic nie wie gnomek nic nie wie
i tak dalej i tym podobne.
jeszcze jeden dopisek :)
jak tak bardzo chca zniszczyć internet to niech zaczną od fotki


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - CTSG - 16-08-2011 09:25

Jak chcą zniszczyć internet to muszą się śpieszyć, bo za pół miesiąca gimnazjum znowu się zaczyna.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Zakreble - 16-08-2011 09:35

@Up

To wtedy będą używać komputerów w pracowni do złego HAKINGU! Muhahaha

@Topic

Coś mi się wydaje że jest to prowokacja ze strony Gnomka. Nie wiem co miała na celu, ale wątpliwe jest by Gnom zassał jakikolwiek plik który mógłby mieć Key'a w sobie.

Poza tym dla czego sam Quasand milczy :( Czyżby już nas nie lubił ? ^.^
Wiem!
Obraził się i teraz artystycznie płacze :(


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - jasny - 16-08-2011 09:57

(16-08-2011 09:35 )Zakreble Wrote:  @Up

To wtedy będą używać komputerów w pracowni do złego HAKINGU! Muhahaha

@Topic

Coś mi się wydaje że jest to prowokacja ze strony Gnomka. Nie wiem co miała na celu, ale wątpliwe jest by Gnom zassał jakikolwiek plik który mógłby mieć Key'a w sobie.

Poza tym dla czego sam Quasand milczy :( Czyżby już nas nie lubił ? ^.^
Wiem!
Obraził się i teraz artystycznie płacze :(
Nie wiem zbyt bardzo co o tym sądzić hle hle.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - RomanPL79 - 16-08-2011 11:48

Gnomek już wrócił jakby co.

A co do samego "shackowania" konta to zapewne jakieś dzieciaki nie mają co robić i bawią się w Anonymous tylko coś im nie wychodzi. Ciekawi mnie dlaczego padło akurat na Gnomka: Miał słabe hasło czy to przez film o Quasandzie, który zresztą zniknął (dziwny zbieg okoliczności?).


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Gimper - 16-08-2011 11:54

Myślę że znam Gnomka na tyle dobrze że mogę powiedzieć że on was po prostu trolluje :]


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Starygnom - 16-08-2011 11:54

Myślę, że nie.
Konto zostało mi schakowane i od samego rana muszę zmieniać zabezpieczenia. Sprawa też nie rozbija się o keyloggery.