Zagrajmy w...
Problemy z Youtube - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Problemy z Youtube (/showthread.php?tid=583)



Problemy z Youtube - Przemcio - 18-08-2011 13:59

Nie wiem jak u Was, ale u mnie od 2 dni coś dziwnego dzieje się z YT, informacje bardzo wolno się odświeżają, na niektóre filmy można wejść tylko z playlisty, bo jak wejdzie się na normalną stronę odtwarzacza, to wywala, że jest prywatny (ale nie jest : D). Dzisiaj w nocy uploadowałem film i zaznaczyłem, że jak się zuploaduje to ma być prywatny (jestem pewien, że to zrobiłem, zawsze to robię), a tu rano wstaję, film publiczny, wtf? Wczoraj po wrzuceniu filmu sama włączyła mi się opcja, że nie można dodawać komentarzy bez zatwierdzenia, ale to akurat mogłem coś przypadkiem zrobić, w co też wątpię, bo nigdy nie włączałem tej funkcji. Dodam jeszcze kilka screenów:

Prywatny film, który nie jest prywatny:

[Image: 64192430092091866088.png]

Widać różnicę wyświetleń itp.

Wolno odświeżające się info:

[Image: 60431880679944418841.png]

To ten film, o którym pisałem wcześniej, że miał być prywatny. Nie jest on na YT od 5 minut, tylko od kilku dobrych godzin.

Wczoraj zauważyłem także, że YT zrobił jakieś reakcje do filmów, jednak opcja ta szybko zniknęła, może to przez nią takie komplikacje są?

PS. Nie wiem, czy dobry dział, jak zły, to proszę o przeniesienie.


RE: Problemy z Youtube - RomanPL79 - 18-08-2011 15:20

U mnie (jeżeli chodzi o odświeżanie) jest to samo. Zauważyłem również, że spadła szybkość upload'u filmów - mi odcinek z AC2, który waży 500 MB normalnie zrzucałby się jakieś 180 - 220 minut, a teraz ma się przesyłać według YT z jakieś 400 minut. Miałem również wczoraj problemy z wchodzeniem do playlist.

Zapewne jest tak przez to nową opcje o której pisałeś...
(18-08-2011 13:59 )Przemcio Wrote:  Wczoraj zauważyłem także, że YT zrobił jakieś reakcje do filmów, jednak opcja ta szybko zniknęła, może to przez nią takie komplikacje są?
...lub po prostu YT jest ostatnio przeciążony.

@Edit
Kolejny błąd do "spisu" - film widmo - wysyłam odcinek a go nie ma. -.-


RE: Problemy z Youtube - Starygnom - 18-08-2011 16:12

Ostatnio tuba się psuję.


RE: Problemy z Youtube - baku10x - 18-08-2011 16:54

Myślę, że to tylko chwilowe problemy ;) Wkrótce powinni to już naprawić... ale do tego czasu musimy pocierpiec