Zagrajmy w...
Problem z nagrywaniem dzwięku - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Problem z nagrywaniem dzwięku (/showthread.php?tid=620)



Problem z nagrywaniem dzwięku - carving85 - 27-08-2011 08:10

Wiem Wiem pewnie już coś takiego było ale. Mam taki problem że fraps nie chce mi nagrywać mikrofonu ani dźwięków z gry. Problem jest o tyle dziwniejszy żę to wszystko ładnie działało ale gdy podłączyłem głośniki 5.1 do panelu tylnego i słuchawki z mikrofonem tez do panelu tylnego. (niestety panel przedni mi nie działa) To fraps coś się zbuntował i nic już nie nagrywa. Choć w sumie nagrywał kiedy miałem podłączone głośniki 5.1. Ale nic nie zmieniając w ustawieniach przestał nagrywać. Nawet jak odłączyłem te głośniki. Camtasia Studio 7 ładnie nagrywa i mikrofon i dźwięki z gry. Więc czemu fraps nie chce ? Moje karta dzwiękowa to Realtek High Definition Audio


RE: Problem z nagrywaniem dzwięku - punio7 - 28-08-2011 15:35

Podaj screeny z ustawień głośności nagrywania i źródła dźwięku we Frapsie.


RE: Problem z nagrywaniem dzwięku - carving85 - 30-08-2011 00:18

[Image: beztytuucm.png]


RE: Problem z nagrywaniem dzwięku - carving85 - 30-08-2011 07:59

Dodam może to pomoże. że jeżeli w programie Audacity zmienię z mikrofonu na Miks stereo to nagrywa mi dźwięki z komputera


RE: Problem z nagrywaniem dzwięku - Kern3l - 30-08-2011 12:49

Hm, a czy w tych sterownikach nie trzeba zaznaczać jaki sprzęt się podpięło pod dany kanał? Nie miałem takiej wersji, ale coś mi świta z tych starych. Może zresetowało konfigurację i wyłączyło pozostałe.

Btw. po co masz >34.97fps we Frapsie? ;)


RE: Problem z nagrywaniem dzwięku - carving85 - 30-08-2011 13:52

Tak trzeba zmieniać jaki sprzęt się podpieło pod dany kanał ale to jest ustawione dobrze. A to bo coś tam patrzyłem :)