Zagrajmy w...
Youtube Prawa autorskie - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Youtube Prawa autorskie (/showthread.php?tid=625)



Youtube Prawa autorskie - xassain125 - 28-08-2011 09:54

Sluchajcie mam sprawe a raczej pytanie ,bo youtube czepia sie o moja 16 gre 3 part o prawa autorskie ze niby o muzyke ,a tam nie ma nic takiego i czy moge pisac do youtube o jakies wyjasnienia i czy bedzie to miało w przyszlosci jakies konsekwencje ze 1 filmik z prawami autorskimi [brak zdjetego limitu itp]
Tu jest link do tego filmiku http://www.youtube.com/watch?v=Ed93OjKRcuk
Jesli napisałem w złym dziale prosze o przeniesienie.
Dzieki!


RE: Youtube Prawa autorskie - vlodek2532 - 28-08-2011 09:56

Dostałeś ostrzeżenie czy tylko informacje, ze wykorzystujesz ścieżkę, która należy do kogoś?


RE: Youtube Prawa autorskie - xassain125 - 28-08-2011 10:04

Twój film wideo ( League of legends R16 - Lux 3/4 ) może zawierać treść, która należy do tych podmiotów lub jest przez nie administrowana:

Podmiot: Music Publishing Rights Collecting Society Typ treści: Kompozycja muzyczna


RE: Youtube Prawa autorskie - vlodek2532 - 28-08-2011 11:12

nic ci nie zrobią - tylko reklamy mogą byś wyświetlane na filmach


RE: Youtube Prawa autorskie - Kern3l - 30-08-2011 13:03

Jeśli nie jest to uzasadnione roszczenie, to wypełniasz formularz kwestionowania roszczenia i znika ono na zawsze.

Roszczenie uzasadnione to np. producent gry do intra - dosyć często się zdarza, czy też wytwórni filmowej/muzycznej do fragmentu filmu/piosenki. W takim przypadku pisanie złego odwołania do roszczenia może skutkować powrotem owego roszczenia ze zdwojoną mocą - jako "rozpatrzone". Wtedy mogą Ci np. ponownie nałożyć limit 15min bądź gorzej.

Warto sprawdzać kto wysłał Ci roszczenie ("firma" się pokazuje jak naciśniesz [Wyświetl informacje na temat praw autorskich.]).

Formularz kwestionowania roszczenia:
[Wyświetl informacje na temat praw autorskich.]>[Chcę dowiedzieć się więcej na temat sporów.]>[Przejdź do formularza kwestionowania roszczenia.]
Czytaj wszystko po drodze.