Zagrajmy w...
Nagrywanie dzwięku we frapsie i w odzielnym programie dzwięk z mikrofonu jednocześnie - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Nagrywanie dzwięku we frapsie i w odzielnym programie dzwięk z mikrofonu jednocześnie (/showthread.php?tid=639)



Nagrywanie dzwięku we frapsie i w odzielnym programie dzwięk z mikrofonu jednocześnie - ProsMastersX - 03-09-2011 12:33

Witam mam pytanie co do nagrywania dzwięku z gry i mikrofonu jednocześnie, bo np. jak we frapsie mam ustawione nagrywanie dzwięku gry a np. we free sound recorderze żebym mi pobierało dzwięk z mikrofonu. OK free sound recorder mi nagrywa ten dzwięk z mikrofonu ale jak już włącze frapsa to mi free sound recorder także nagrywa dzwięk z gry.
Proszę Pomocy!


RE: Nagrywanie dzwięku we frapsie i w odzielnym programie dzwięk z mikrofonu jednocześnie - vlodek2532 - 03-09-2011 12:42

Kup tanią kartę dźwiękową na usb i podłącz do niej mic i ustaw program


RE: Nagrywanie dzwięku we frapsie i w odzielnym programie dzwięk z mikrofonu jednocześnie - Kern3l - 04-09-2011 02:56

Czy na pewno w momencie włączenia frapsa zaczyna nagrywać, czy może gra jest nagrywana od samego początku (tak samo jak inne dźwięki)? Jeśli wszystko od razu, to sprawdź, czy na pewno masz ustawione nagrywanie mikrofonu, a nie "Stereo Mix".

Pytanie bonusowe: jaką masz kartę dźwiękową?


RE: Nagrywanie dzwięku we frapsie i w odzielnym programie dzwięk z mikrofonu jednocześnie - ProsMastersX - 04-09-2011 19:17

No dopuki nie włącze frapsa ree sound recorder mi na grywa dzwięk z mikro ale potem jak włącze frapsa to już dzwięk z gry.


RE: Nagrywanie dzwięku we frapsie i w odzielnym programie dzwięk z mikrofonu jednocześnie - Kern3l - 04-09-2011 19:42

Czy możesz podać linki do screenów z ustawień swojego programu (tylko nie wklejaj obrazków tutaj) i ustawień dźwiękowych windowsa (ale nie głośności)? Może da radę bez innej karty dźwiękowej.

Co z pytaniem bonusowym? Jaką dźwiękówkę masz?


RE: Nagrywanie dzwięku we frapsie i w odzielnym programie dzwięk z mikrofonu jednocześnie - ProsMastersX - 04-09-2011 22:22

Karta dzwiękowa: C-Media CM6501 Like Sound Devic

nie rozumiem za bardzo o co chodzi z tymi screenami nie wiem czego dokładnie zdjęcia mam zrobić.


RE: Nagrywanie dzwięku we frapsie i w odzielnym programie dzwięk z mikrofonu jednocześnie - Kern3l - 04-09-2011 22:50

Pokaż najpierw:
1. Prawy przycisk na ustawienia głośności > [Urządzenia do nagrywania]
2. Ustawienia nagrywania w tym Twoim programie
3. Ustawienia sterowników karty dźwiękowej (o ile jakieś są)

Z powyższych miejsc zrób printScreen(y).