Zagrajmy w...
Problem z League of Legends - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Problem z League of Legends (/showthread.php?tid=690)



Problem z League of Legends - THEREKIN3 - 21-09-2011 15:43

Niestety nawiedził mnie bardzo nieprzyjemny błąd a mianowicie gdy gram normalnie za każdym razem nie mogę się połączyć dla próby odpaliłem grę niestandardową tylko z botami, wszystko działa, niestandardowa z kolegami dupa :( Próbowałem odpalać jako administrator ze zgodnością z xp service pack 3 (mam Win 7 x64) i nie wiem co robić
Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam


RE: Problem z League of Legends - MugoX - 21-09-2011 19:31

Najlepsze rozwiązania takich problemów powinieneś znaleźć na forum League of Legends.

Jak objawia się niepowodzenie połączenia? Jakiś komunikat? Mnie czasem, na moim słabym połączeniu inernetowym, nie wyświetla się komunikat w którym odpowiedzi są Play Now/Finish what was I doing i odliczanie w kolejce nie zatrzymuje się. Gdy próbuje wyjść z kolejki pojawia się komunikat, że nie mogę, bo za chwilę będę mógł wybrać bohatera ponieważ znaleźli się ludzie do gry. Niestety, nie udaje mi się wejść do wyboru postaci. Po 90 sekundach mogę już wyjść z kolejki i wejść jeszcze raz. Za kolejnym razem zwykle mi się udaje

Być może Twój firewall albo dostawca Internetu poblokował Ci jakieś porty (choć gdyby to o to chodziło to pewnie nie mógłbyś zakładać gry z botami)