Zagrajmy w...
Opinie o kanałach- temat zbiorczy - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Opinie o kanałach- temat zbiorczy (/showthread.php?tid=694)

Pages: 1 2 3 4 5 6


Opinie o kanałach- temat zbiorczy - Riot - 22-09-2011 06:22

Co muszę poprawić oprócz dźwięków które czasami mnie zagłuszają... :/






















Nie sądzę że wszystko obejrzycie . Ale będę wdzięczny nawet jak będziecie sobie przewijać i wytkniecie mi moje błędy ;) Pozdrawiam Riot :)


RE: Co sądzicie o moich pierwszych odcinkach pierwszej serii "Zagrajmy w" ? - kaszub - 22-09-2011 08:07

Riot, obejrzałem 3 odcinki. Przeszkadzać może oczywiście to, co przeszkadza w każdej grze "na ślepo". Czyli nieznajomość gry i popełnianie często błędów. Ale to nie każdemu przeszkadza. Tak myślę. Ogólnie Twój komentarz nie jest bardzo zły. Nie męczy i nie irytuje. Ale nie musisz co jakiś czas wspominać, że grę która przechodzisz, nagrywa też inny youtuber i być może lepiej. Ja np nie oglądałem LP z Limo JJaya.
Z technicznych spraw, to czasem szumi Ci mikro, tzn dmuchasz/oddychasz w mikrofon, co mi osobiście przeszkadza, spróbuj tego unikać. A co dźwięków z gry, które zagłuszają Twój komentarz, to skorzystaj ze starego, sprawdzonego sposobu, czyli nagrywaj oddzielnie wideo, a oddzielnie audio. Zwróć uwagę jak to wygląda np u Vonzaya. Jego komentarz zawsze jest wyraźnie słyszalny, a dźwięk z gry w tym czasie jest lekko wyciszany. Więcej z tym roboty, ale efekt końcowy jest godny starań.


RE: Co sądzicie o moich pierwszych odcinkach pierwszej serii "Zagrajmy w" ? - RomanSzondi - 22-09-2011 11:56

No rób tak jak ja i będzie git. Mogę wspomnieć, ze ten bajer o jakim mówi kaszubiak dotyczący wyciszenia nazywa się Autoduck i jest dostępny w Audacity najnowszym


RE: Co sądzicie o moich pierwszych odcinkach pierwszej serii "Zagrajmy w" ? - Riot - 22-09-2011 14:19

@Kaszubiak

Dźwięki w od odcinków 4-7 poprawiłem :P Nie są nadal idealne ale już tak nie zagłuszają ;)


Ocena ;) - szczepan781 - 12-10-2011 16:54

Witam,
chciałbym poprosić o subiektywną i szczerą opinie na temat mojego pierwszego zagrajmy ;)



(film może się jeszcze przetwarzać - waży on 333 mega )


RE: Ocena ;) - baku10x - 12-10-2011 17:09

A ja bym bardzo ładnie prosił, aby moderator usunał ten temat. Poczekaj az zrobisz serię i mozesz dac do kategorii "Kanały". Tam możesz liczyć na krytykę i wiecej


RE: Ocena ;) - szczepan781 - 12-10-2011 17:14

Ja bym prosił, aby ktoś powiedział mi na samym początku co robię, źle itp. :)
Wszystko po to by następne odcinki były lepsze ;)

//podobny temat już istniał na forum, scaliłem


RE: Oponie o kanałach- temat zbiorczy - sony - 12-10-2011 21:57

Co poprawić :X ?

http://zagrajmyw.pl/f/showthread.php?tid=650

//Masz już swój temat na waszych kanałach, gdzie chętni mogą wyrażać swoje opinie na temat twojego kanału. Tutaj nie musisz spamować.


RE: Opinie o kanałach- temat zbiorczy - szczepan781 - 13-10-2011 13:48

Chyba mnie pomyliłeś bo ja tam nie mam swojego tematu. :)


RE: Opinie o kanałach- temat zbiorczy - baku10x - 13-10-2011 13:52

@szczepan nie jestem pewien czy ogarniasz, ale Punio zedytowal post sony, ponieważ ma juz swoj jeden temat.. Pomyśl nastepnym razem zanim coś napiszesz.