Zagrajmy w...
Fraps GTA IV buczenie podczas nagrywania (akt) - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Fraps GTA IV buczenie podczas nagrywania (akt) (/showthread.php?tid=711)



Fraps GTA IV buczenie podczas nagrywania (akt) - elcidx - 27-09-2011 10:39

Witam serdecznie,

Mam następujący problem, podczas nagrywania gry, dźwięk z niej nie nagrywa się, a zamiast tego słyszy się cały czas buczenie. Moja mowa nagrywa się normalnie. Spotkaliście się z takim problemem?

aktualizacja:
Sprawdziłem również w innych grach, to samo...

akt2:
Problem znika gdy albo wyłączymy mikrofon we frapsie, bądź zmienimy Poziom dB w ustawieniach mikrofonu. Ale wtedy fraps i tak nie nagrywa dźwięku z gry.


RE: Fraps GTA IV buczenie podczas nagrywania (akt) - MugoX - 27-09-2011 18:39

Daj screen zakładki Movies w ustawieniach Fraps'a. Mnie to wygląda na błędną konfigurację programu. Jak wstawisz screen, może ktoś będzie mógł pomóc Ci to ustawić. Chyba że problem leży gdzie indziej


RE: Fraps GTA IV buczenie podczas nagrywania (akt) - elcidx - 27-09-2011 19:48

[Image: j75j7p.jpg]


RE: Fraps GTA IV buczenie podczas nagrywania (akt) - MugoX - 27-09-2011 21:46

Zaznacz "Record Win7 Sound". Gotowe. Ta opcja powinna nagrywać wszystko co słyszysz w słuchawkach/głośnikach.

Co do buczenia, jeśli będzie przeszkadzać to musisz nagrywać komentarz oddzielnym programem i potem go odszumić. Pomóc też może:
1. Jeżeli Twój komputer nie jest podłączony do kontaktu z uziemieniem - podłączyć do kontaktu z uziemieniem
2. Zmiana karty dźwiękowej
3. Zmiana mikrofonu
oraz inne już omawiane na forum rozwiązania z problemem szumów


RE: Fraps GTA IV buczenie podczas nagrywania (akt) - Kern3l - 27-09-2011 21:48

Dodatkowo buczenie masz od komputera, gdyż nagrywasz kartę dźwiękową siedzącą w środku PC i są nieregularne zakłócenia. Przejrzyj Kompendium.


RE: Fraps GTA IV buczenie podczas nagrywania (akt) - elcidx - 27-09-2011 22:24

Wcześniej takich problemów nie było.
Karta dźwiękowa też najgorsza nie jest, Asus Xonar DX.

btw.
Co powiecie na temat takiego mikrofonu? http://allegro.pl/mikrofon-laryngofon-madcatz-tritton-gears-of-war-i1837906497.html


RE: Fraps GTA IV buczenie podczas nagrywania (akt) - Kern3l - 27-09-2011 23:49

(27-09-2011 22:24 )elcidx Wrote:  Wcześniej takich problemów nie było.

Dziwne. Rzuć link do Twoich filmów, gdzie nie było tego problemu.

(27-09-2011 22:24 )elcidx Wrote:  Karta dźwiękowa też najgorsza nie jest, Asus Xonar DX.

Mam dokładnie tą samą i też był problem. Jedyna rada - karta dźwiękowa na zewnątrz komputera, przez USB łączącą się z nim (może być to karta w headsecie, czy większym mikrofonie).