Zagrajmy w...
Nagrywanie dzwieku z mikro i dzwieku z gry jednoczesnie - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Nagrywanie dzwieku z mikro i dzwieku z gry jednoczesnie (/showthread.php?tid=741)



Nagrywanie dzwieku z mikro i dzwieku z gry jednoczesnie - Ami100 - 08-10-2011 15:23

Witam wszystkich bardzo serdecznie mam taki problem a więc chce nagrać sam dźwięk z mikrofonu audacity i obraz i dźwięk z gry FRAPSEM, ale jest pewien problem, bo jak odpalam frapsa, odpalam gre , odpalam audacity i w momencie gdy nagrywam dźwięk z gry audacity to nic się nie dzieje nagrywa mi mikrofon wszystko jest git, ale jak w tym samym momencie chce nagrać dźwięk z gry frapsem to poprostu nie wiem czemu, ale w audacity nie nagrywa mi mikrofonu tylko dźwięk z gry LOL???.

1.Podsumowanie: Nie moge nagrywać dźwięku z mikrofonu i z gry oddzielnymi programami. BO jak odpale audacity to jest wszystko git, ale jak odpale też frapsa z zaznaczona oppcja Record Sounds to w audacity juz nie nagrywa dzwieku z mikra tylko dzwiek z gry, ale jak odznacze Record sound to nagrywa mi tylko obraz z gry i dzwiek z mikro ( audacity ) ale juz nie dzwieku z gry.

Proszę o pomoc :(


RE: Nagrywanie dzwieku z mikro i dzwieku z gry jednoczesnie - Przemcio - 08-10-2011 15:45

Windows XP i wszystko jasne. Zainstaluj 7, bo XP nie rozdziela mixera na 2 kanały.


RE: Nagrywanie dzwieku z mikro i dzwieku z gry jednoczesnie - Ami100 - 08-10-2011 16:40

Ale jak w FRAPSIE zaznaczam Use Windows Input to nagrywa wszystka, tylko mi coś mikro szumi a mikro jest nowiutkie, a komputer nowy :) podczas rozmowy na skype,ts, ventku wszystko jest ok, ale jak nagrywam dzwiek z mikrofonu, to tylko tak się dzieje. I tutaj pytanie dlaczego?


RE: Nagrywanie dzwieku z mikro i dzwieku z gry jednoczesnie - Wan1Mas - 08-10-2011 19:18

spróbuj nagrać audio w którym mówisz wysoko i nisko w Mumblu i podeślij, ok?


RE: Nagrywanie dzwieku z mikro i dzwieku z gry jednoczesnie - Kern3l - 09-10-2011 02:58

(08-10-2011 16:40 )Ami100 Wrote:  Ale jak w FRAPSIE zaznaczam Use Windows Input to nagrywa wszystka, tylko mi coś mikro szumi a mikro jest nowiutkie, a komputer nowy :) podczas rozmowy na skype,ts, ventku wszystko jest ok, ale jak nagrywam dzwiek z mikrofonu, to tylko tak się dzieje. I tutaj pytanie dlaczego?

Spróbuj włączyć Audacity, wejść do gry, pograć moment i wyjść. Wtedy zatrzymaj nagrywanie w Audacity i sprawdź, czy w środku jest szum, a na samym początku i samym końcu nie. Jeśli tak - przejrzyj Kompendium w poszukiwaniu informacji o nieregularnym szumie (np. temat o mikrofonach na USB).


RE: Nagrywanie dzwieku z mikro i dzwieku z gry jednoczesnie - szczepan781 - 11-10-2011 18:31

Miałem dokładnie takie same problemy z audacity, pomogło mi pobranie Free Sound Recorder.
1.Odpalam Frapsa i Free Sound Recorder - wszystko pięknie się nagrywa
I potem to sklejasz wszystko do kupy. (polecam Windows Live Movie Maker)
:)