Zagrajmy w...
Pomoc/Rada- zmiana wieku na kanale Yt - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Pomoc/Rada- zmiana wieku na kanale Yt (/showthread.php?tid=748)



Pomoc/Rada- zmiana wieku na kanale Yt - FeBul - 12-10-2011 20:12

Witam wszystkich. Już na początek chcę napisać że nie miałem pojęcia w jakim dziale ten temat mam założyć więc proszę jakby co tego tematu nie usuwać. Otóż mam taki mały problem. Mam kanał na YT i serie LP (niedokończone) i wg ale...

...mam ustawione na kanale że mam 18 lat, a mam 14. Główne pytanie jest takie czy da się to jakoś zmienić bo z tego co się nasłyszałem i naczytałem to się nie da oraz czy kiedyś będzie to miało negatywny wpływ na mój kanał? Chodzi mi tu konkretniej o partnera (nie chodzi mi tu tylko o kasę ale dodatkowe możliwości.) Na jakimś forum czytałem PODOBNY temat jak ten co ja napisałem i większość pisała żeby założyć nowe konto - OK ale co z moimi seriami LP? Jest jakiś sposób by je przenieść? Zaznaczam że nie mam ich na kompie więc wgrać od nowa z kompa nie da rady. Proszę więc was o pomoc lub jakieś rady co mógłbym zrobić bo nie wiem ;)

Dziękuję


RE: Pomoc/Rada - vlodek2532 - 12-10-2011 20:59

Możesz napisać z prośbą do supportu ale wątpię że pomogą.

jak przejdziesz w zakładkę filmy to każdy film z osobna możesz pobrać z YT i potem wrzucić na nowe konto.

[Image: 847ef7b851cb.jpg]


RE: Pomoc/Rada- zmiana wieku na kanale Yt - FeBul - 12-10-2011 21:07

A no faktycznie nie zauważyłem wcześniej takiej opcji :P No dobrze ale nie dostałem jeszcze odpowiedzi na pytanie czy będę miał kiedyś problemy np. starając się o partnera czy cuś?


RE: Pomoc/Rada- zmiana wieku na kanale Yt - vlodek2532 - 12-10-2011 21:07

tego nie wiem


RE: Pomoc/Rada- zmiana wieku na kanale Yt - Przemcio - 13-10-2011 15:31

A co Ty myślisz? Że ekipa YT wbije Ci na chatę i sprawdzą, czy masz 18 lat? Nie będziesz miał żadnych problemów i nawet lepiej, że dałeś te 18 lat. Ile to już osób robiło przekręty z Google Adsense mając mniej niż 18 lat : D


RE: Pomoc/Rada- zmiana wieku na kanale Yt - Kern3l - 15-10-2011 16:00

Załóż nowy kanał. Jeśli nie chcesz ponownie wrzucać wszystkich filmów, możesz przecież utworzyć playlisty z filmami ze starego kanału, a nowe filmy już na nowym umieszczać. W przypadku partnerstwa możesz podpiąć stary kanał (już przy zgłoszeniu).


RE: Pomoc/Rada- zmiana wieku na kanale Yt - Przemcio - 15-10-2011 16:06

Niby po co ma zakładać nowy kanał? Bo ma inny wiek ustawiony : D? NIKT tego nie sprawdza, a przynajmniej może oglądać filmy +18 (na YT ofc) i jakieś inne pierdółki. Po prostu ukryj wiek, a w podaniu na partnera nie musisz się przyznawać, że masz 14 lat, nie : D?


RE: Pomoc/Rada- zmiana wieku na kanale Yt - Kern3l - 15-10-2011 16:13

Ukrycie wieku jest sensowną alternatywą. Generalnie +18 oraz ukryty wiek = większe (niezerowe?) szanse na partnerstwo w wypadku posiadania <18 lat.