Zagrajmy w...
Nowy użytkownik zasybskrybował... - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Nowy użytkownik zasybskrybował... (/showthread.php?tid=752)



Nowy użytkownik zasybskrybował... - Przemcio - 13-10-2011 19:27

Od jakiegoś czasu dostaję takie maile:

Quote:Nowy użytkownik zasubskrybował Twój kanał w YouTube. Nie ma on jeszcze kanału YouTube, ale będzie otrzymywać powiadomienia, gdy prześlesz nowy film, utworzysz playlistę, polubisz film itd.

Subskrypcje umożliwiają tworzenie powiązań z innymi użytkownikami i otrzymywanie powiadomień o przesyłanych przez nich filmach wideo lub ich reakcjach na filmy wideo przesyłane przez inne osoby (np. dodanie do ulubionych, skomentowanie, wystawienie oceny). Za pomocą ustawień udostępniania możesz kontrolować publikowanie informacji o Twoich działaniach.

Na swojej stronie głównej serwisu YouTube możesz zobaczyć nowe wydarzenia związane z Twoimi subskrypcjami.

Zainteresowało mnie i to sprawdziłem, czy bez konta można subskrybować jakieś kanały, ale wyskakuje, bym się zalogował, lub stworzył konto. Może ktoś z Was wie coś więcej na ten temat? Jak w takim razie cofa się suby, na jakiej zasadzie pokazuje, że dodałem nowy film (to pewnie przez e-mail) itp. Pytam czysto z ciekawości.


RE: Nowy użytkownik zasybskrybował... - RomanSzondi - 13-10-2011 19:44

Uff, chodzi oto, że jak zakładasz nowe konto na gmail, to na YT automatycznie się tak jakby rejestrujesz, ale nie masz kanału własnego. Dopiero przy próbie wejścia na ów kanał to wyskakuje info o wpisanie nowej nazwy użytkownika czysto dla YT. Nie wiem jak to działa na innych serwisach pocztowych, ale na gmail'u tak jest.


RE: Nowy użytkownik zasybskrybował... - Przemcio - 13-10-2011 21:34

Raczej tylko na gmailu, bo tylko on łączy się w pełni z kontem Google (czyli gmail, Google+, YT i wszystko inne usługi od nich). Dzięki za odpowiedź : P