Zagrajmy w...
Trzej Muszkieterowie 3D - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Filmy (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Thread: Trzej Muszkieterowie 3D (/showthread.php?tid=766)



Trzej Muszkieterowie 3D - Regolasek - 16-10-2011 10:14

Tak... Kolejny film w marnym 3D... Kto to wszystko robi?
Film zaczyna się od momentu, gdzie tytułowi trzej muszkieterowie mają za zadanie wykraść plany latającej maszyny (czyt.sterowca) ze skarbca w Wenecji. Oczywiście wszystko im się udaje, lecz nagle zdrada! Miłość jednego z nich okazuje się być szpiegiem angielskim, ich otruła i uciekła z panem Angolem. 1 Rok później... Syn biednego emerytowanego muszkietera rusza do Paryża i od razu "zaprzyjaźnia" się z naszymi bohaterami. Ale nie będę wam opisywał filmu, przejdziemy do szczegółów:

1.Boże... Kolejny film z marnymi efektami 3D, było ich maksymalnie 5 : Miecze, Kula armatnia, miecze, miecze i jeszcze raz miecze...
2.Co do obsady to wyszła nawet ciekawie...
3.Choć film podchodził pod fantasy, pojawił się historyczny wątek, choć mały to historyczny...
4.Widać że już się szykuje kolejna część... Ile można?
5.Myśląc sobie, Trzej Muszkieterowie, to mamy nadzieje nie ostrą walkę, dużo krwi... A tu? Jedna walka ze strażą kardynała, potem z pokładu sterowca ostrzelali pana Blooma, potem walka ze sterowcem kardynała, młody muszkieter zabija kapitana straży kardynalskiej na dachu kościoła... I tyle...
6.Zakończenie? Panie... Zepsuli cały film, widzimy wielka flota statków płynie na Francję, nad nimi cała arkada sterowców, mamy nadzieje że będzie wielka walka, że coś ruszy, a tu? A tu napisy końcowe, nic tylko czekać na następną część...

Film ogólnie oceniam na 7/10... Jeśli na tym byliście opiszcie swoje wrażenia.


RE: Trzej Muszkieterowie 3D - Roofix - 16-10-2011 15:04

Jeszcze nie widziałem filmu, ale trailery zwiastują gwałt na umyśle miłośnika tego okresu historycznego.
Dziwi mnie, że kolega tak wysoko ocenił film, podając praktycznie same minusy.


RE: Trzej Muszkieterowie 3D - Regolasek - 16-10-2011 15:42

Tyle że to z historii ma jedynie parę procent, reszta to czysta fantasy :P
Co do oceny... Ocena za całokształt, film się ładnie prezentuje oprócz 3D i tego żałosnego zakończenia :) Nie wymieniłem jeszcze plusów jak dobre kostiumy, obsada i ogólny styl bycia filmu :P


RE: Trzej Muszkieterowie 3D - Roofix - 16-10-2011 16:26

Zobaczę film, może mnie przekona. Ale przejadłem się już dosyć podobnymi.


RE: Trzej Muszkieterowie 3D - Zenk - 24-11-2011 17:59

Oglądałem niedawno ten film (bez 3D). Powinien się on nazywać inaczej, ale według mnie przyjemna bajka. Nie ma szału.


RE: Trzej Muszkieterowie 3D - soldar200 - 13-12-2011 22:07

3d bez szału, ale sam film przyjemny, dużo się dzieje, akcji sporo, fabuła trzyma się kupy, fani powinni być zadowoleni, ja osobiście polecam film, sam wystawiłbym ocenę 8\10


RE: Trzej Muszkieterowie 3D - kfoker - 21-05-2012 11:52

Heh też niezły film :D