Zagrajmy w...
Jak kręcenie Zagrajmy w wpływa na was ? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Jak kręcenie Zagrajmy w wpływa na was ? (/showthread.php?tid=772)

Pages: 1 2


Jak kręcenie Zagrajmy w wpływa na was ? - dawzar1949 - 18-10-2011 10:57

Jestem ciekaw gdy przesyłacie zagrajmy w i je nagrywacie co wówczas czujecie , co chcecie przez to osiągnąć ;)


RE: Jak kręcenie Zagrajmy w wpływa na was ? - Wan1Mas - 18-10-2011 11:59

BÓG HONOR OJCZYZNA!!!oneeleven!oneone

A tak na poważnie, nic, nie czuję się oświecony lub podekscytowany, cieszę się że mam czas na takie coś


RE: Jak kręcenie Zagrajmy w wpływa na was ? - Powka44 - 18-10-2011 13:06

Dla mnie to też normalne, bez żadnych podnieceń itp.
Ale odkąd nagrywam zagrajmy czuję, że jestem mniej nieśmiały.


RE: Jak kręcenie Zagrajmy w wpływa na was ? - Przemcio - 18-10-2011 16:16

Zagrajmy nagrywam dla rozrywki, a także dla widzów, którzy je oglądają (50% moich widzów, reszta recenzje-only). Głównie nagrywałem (bo aktualnie zawiesiłem tą działalność) je dlatego, że robienie recenzji lekko mnie znudziło, a zagrajmy było tak dla funu, dla oderwania się od rutyny + zostało ciepło przyjęte : D Lubię, jak ktoś w komentarzach wyróżnia moje teksty, sam często się z nich potem śmieję : D


RE: Jak kręcenie Zagrajmy w wpływa na was ? - Sworson - 22-10-2011 19:37

Nagrywając Zagrajmy czuję jak odzywa się we mnie instynkt zabójcy. Mam ochotę napaść jakieś staruszki w autobusie.

Głupie pytanie. Nic nie czuję... Co mam czuć?


RE: Jak kręcenie Zagrajmy w wpływa na was ? - MCtoker - 23-10-2011 20:22

Nic nie czuję lolz.. Odpalam co potrzeba i od razu zaczynam nagrywanie, czasami teścik i tyle.


RE: Jak kręcenie Zagrajmy w wpływa na was ? - XVoIR - 23-10-2011 21:32

Czuję wewnętrzne spełnienie i radość. Po nakręceniu odcinka wiem, że mogę iść umrzeć w spokoju gdy nadejdzie taki przypadek.

BTW. 50 post!


RE: Jak kręcenie Zagrajmy w wpływa na was ? - edson - 23-10-2011 22:37

Czysta zabawa i frajda. Skoro gram to przy okazji można gadać, także przede wszystkim realizacja. No i zawsze fajnie, jeśli ktoś to ogląda. Hejtuje. Cokolwiek.
Najgorsza jest obojętność i ta szklana myśl tyczy się wszystkich dziedzin życia.


RE: Jak kręcenie Zagrajmy w wpływa na was ? - G0rn38 - 24-10-2011 19:36

Kręcenie "Zagrajmy w..." to dla mnie dobra zabawa, cieszy mnie niezmiernie, gdy widzę nowy komentarz czy dobre słowa na temat moich filmów, pomaga mi to z moją zaniżoną samooceną. Jednocześnie chciałbym bardzo doskonalić własne słabości i zwalczyć nieśmiałość. Takie rzeczy na pewno przydadzą mi się w przyszłości, choćby podczas matury ustnej. :)
Dużo mądrego powiedział na ten temat JJayJoker w "Pod Kapeluszem".


RE: Jak kręcenie Zagrajmy w wpływa na was ? - MaxDeelJay - 30-10-2011 22:09

Ja się cieszę, że mogę spróbować czegoś nowego... Pokonać lęk do osób i panować nad sobą...