Zagrajmy w...
Zarabianie na filmach ? Adsense ? O co chodzi. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Zarabianie na filmach ? Adsense ? O co chodzi. (/showthread.php?tid=780)

Pages: 1 2


Zarabianie na filmach ? Adsense ? O co chodzi. - sony - 18-10-2011 16:37

Słuchajcie przeczytałem 2 tematy o temat Adsense
ale jednak wole napisać temat żeby konkretnie uzyskać
odpowiedzi na moje pytania.
Chodzi o to iż dzisiaj dostałem zawiadomienie na email
oraz na yt że mogę zarabiać na swoich filmach przez
program Adsense. Ok już wiem ze to nie partner i
"oreklamowane" będą tylko poszczególne filmy ale chciałbym
się dowiedzieć :

Czy program Adsense gryzie się jakoś z moim zgłoszeniem
na partnerstwo ?. Wiem że to ten sam program adsense ale
po prostu pytam.


Nagrywam let's playe z gier i Minecrafta z fabułą. Muzykę, którą
używam to muzyka od twórcy który dzieli się z nią do użytku wszystkich.
Twórce podawał Patryk z MinecraftPolska w jakimś swoim alogu.
I teraz moje pytanie czy warto to zgłaszać jeżeli nie mam praw autorskich
do tych gier ?.

Czy wart z tego korzystać czy może nie ?

I na jakiej zasadzie działa wypłacanie pieniędzy ?


RE: Zarabianie na filmach ? Adsense ? O co chodzi. - RomanSzondi - 18-10-2011 16:44

Nie gryzie się. Jak byś dostał partnera, to i tak musiałbyś zrobić konto Adsense, z tym że to już byłaby raczej kwestia kliknięć. Jak dostajesz partnera to masz do wyboru
- Połączyć partnera z już istniejącym kontem Adsense
- Utworzyć nowe ( gdy się wcześniej nie miało zrobionego)

Tak, więc nie gryzie się.

A na resztę pytań znajdziesz odpowiedzi w regulaminie Adsense.


RE: Zarabianie na filmach ? Adsense ? O co chodzi. - Przemcio - 18-10-2011 17:43

Ja mam pytanie do tych, co mają konto AdSense, mianowicie dostałem kilka dni temu meila, że mogę zarabiać, chciałem zrobić konto AdSense, a strona wygląda tak:

[Image: 00643062901104559422_thumb.jpg]

Czy tak ma być : D? Poza tym niepokoi mnie ta czerwona wiadomość na górze, nigdzie nie próbowałem się logować.


RE: Zarabianie na filmach ? Adsense ? O co chodzi. - RomanSzondi - 18-10-2011 18:09

No raczej:)
A wiadomosć na górze pewnie jest dlatego, że jeszcze nie zaakceptowałeś umowy z Adsense. Wyświetla się jak próbujesz wejść na panel Adsense


RE: Zarabianie na filmach ? Adsense ? O co chodzi. - Kern3l - 21-10-2011 17:32

Przemasie, po pierwsze wyłącz adblocka jak się ze stronami AdSense łączysz ;D


RE: Zarabianie na filmach ? Adsense ? O co chodzi. - Przemcio - 22-10-2011 10:02

Wiem, już ogarnąłem niedługo po tym, jak to napisałem : P


AdSense - Zakreble - 22-10-2011 17:13

Witam!

Jak wiele osób dostałem możliwość zarabiania na reklamach. Założyłem już sobie konto na AdSense i ogólnie wszystko gra. Przejrzałem wszystkie nowości związane z tą metodą zarabiania lecz dalej mnie gryzie kilka spraw.

1. W jaki sposób ustawić reklamę na moim kanale po prawej stronie? Jeżeli jest to automatyczne to czy muszę mieć "Przesłane filmy" Czy wystarczy tylko lista odtwarzania.

2.Zauważyłem że każdy film trzeba osobno dodawać do trybu zarabiania przez reklamy. Czy tak będzie cały czas? Czy to jest tylko ustawienie dodatkowych reklam a jakieś główne wyświetlają się mimo wszystko?

3. Zmartwiło mnie jedno podczas ustawiania "zarabiaj" przy filmie :

Opisz swój materiał poniżej. W przypadku odpowiedzi „Tak” na którekolwiek z powyższych pytań koniecznie dołącz szczegółowe informacje na temat posiadanych niezbędnych praw lub wyraźnego pozwolenia na komercyjne wykorzystanie całego materiału wideo. Musisz mieć wszystkie niezbędne prawa do dystrybucji całej treści (w tym również nagrań muzycznych) z filmu wideo. (Limit 1000 znaków)* (Wymagane)


Ważna uwaga: jeśli Twój film nie zostanie zatwierdzony do udziału w programie dzielenia się przychodami, może zostać usunięty z serwisu YouTube.
~
4. Jeśli robię poradniki do gry League Of Legends i używam muzyki oraz materiałów tylko z tej gry czy muszę się martwić że mój film zostanie usunięty?

//scalono z podobnym tematem


RE: Zarabianie na filmach ? Adsense ? O co chodzi. - Kern3l - 22-10-2011 20:59

(22-10-2011 17:13 )Zakreble Wrote:  1. W jaki sposób ustawić reklamę na moim kanale po prawej stronie? Jeżeli jest to automatyczne to czy muszę mieć "Przesłane filmy" Czy wystarczy tylko lista odtwarzania.

Jaką reklamę na kanale? 0.o AdSense jest jedynie do filmów i tylko do tych, które zgłosisz I PRZEJDĄ ICH SPRAWDZENIE. No chyba że przy zgłaszaniu nie zaznaczysz żadnego pola, wtedy od razu są reklamy na filmie, a testy w im tam dogodnym czasie.

Być może pytasz o jakieś reklamy dawane w wypadku partnerstwa.

(22-10-2011 17:13 )Zakreble Wrote:  2.Zauważyłem że każdy film trzeba osobno dodawać do trybu zarabiania przez reklamy. Czy tak będzie cały czas? Czy to jest tylko ustawienie dodatkowych reklam a jakieś główne wyświetlają się mimo wszystko?

Tak będzie cały czas. Jakie "główne reklamy"? 0.o Jak nie zgłosisz, to na Twoim filmie nie ma żadnych reklam. No chyba że o czymś nie wiem, co przez mój wieczny romans z adblockami jest możliwe.

(22-10-2011 17:13 )Zakreble Wrote:  3. Zmartwiło mnie jedno podczas ustawiania "zarabiaj" przy filmie :

Opisz swój materiał poniżej. W przypadku odpowiedzi „Tak” na którekolwiek z powyższych pytań koniecznie dołącz szczegółowe informacje na temat posiadanych niezbędnych praw lub wyraźnego pozwolenia na komercyjne wykorzystanie całego materiału wideo. Musisz mieć wszystkie niezbędne prawa do dystrybucji całej treści (w tym również nagrań muzycznych) z filmu wideo. (Limit 1000 znaków)* (Wymagane)


Ważna uwaga: jeśli Twój film nie zostanie zatwierdzony do udziału w programie dzielenia się przychodami, może zostać usunięty z serwisu YouTube.

Mnie też zmartwiło, poszukaj adekwatnego tematu na forum. Poza tym przydałoby się sformułować pytanie ;]

(22-10-2011 17:13 )Zakreble Wrote:  4. Jeśli robię poradniki do gry League Of Legends i używam muzyki oraz materiałów tylko z tej gry czy muszę się martwić że mój film zostanie usunięty?

Wyluzuj, gry traktowane są po macoszemu, najwyżej wyłączą adsense do takiego filmu (i przyzwyczaj się - wyłączają AdSy w znakomitej większości, ale nie we wszystkich - pewnie zależne od tego, jaki pracownik sprawdza). Gorzej, jakbyś zgłosił chęć zarabiania na muzyce czy filmie.


RE: Zarabianie na filmach ? Adsense ? O co chodzi. - executor34 - 29-10-2011 16:59

Akurat najbardziej się obawiam usunięcia moich filmów, więc wolę się upewnić na czym to polega. Najbardziej mnie martwią te prawa autorskie. Czy ktoś z was ma to partnerstwo?
Bo jak widzę, to usuwają filmy i muzykę tylko, a nie nagrania z gier, tak?
(Tak, mi też wysłali propozycję, ale i tak nie mam zamiaru zarabiać, bo i tak nikt tego na razie nie ogląda niestety)


RE: Zarabianie na filmach ? Adsense ? O co chodzi. - Kern3l - 29-10-2011 22:19

When in doubt - save a backup.