Zagrajmy w...
Problem z nagrywaniem głośności gry, a mikrofonu. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Problem z nagrywaniem głośności gry, a mikrofonu. (/showthread.php?tid=797)



Problem z nagrywaniem głośności gry, a mikrofonu. - kamyk491 - 22-10-2011 18:20

Witam wszystkich mam problem. Nagrywam Zagrajmy w i mam problem gdy nagrywam film wyciszam prawie na max głośność gry. Po odpaleniu filmiku okazuje się że słabo mnie słychać a głośność gry jest strasznie głośna. Co mam zrobić Mój Sprzęt: Laptopa z wbudowanym mikrofonem IDT High Definition Audio CODEC. System Windows 7.

Tutaj próbka

http://www.youtube.com/watch?v=6SDcNJJ1sEE


RE: Problem z nagrywaniem głośności gry, a mikrofonu. - Kern3l - 22-10-2011 21:11

Hey, nagrywaj oddzielnie głos np. w Audacity i sklejaj w edytorze (więcej info - rozejrzyj się po tematach), wtedy będziesz mógł odpowiednio ustawić głośności już na etapie postprodukcji. Pamiętaj, by w każdym odcinku głośności były podobne, możliwie identyczne.


RE: Problem z nagrywaniem głośności gry, a mikrofonu. - MugoX - 22-10-2011 21:44

Problemem dodatkowo jest Twój mikrofon. Przydałoby Ci się zakupić jakiś lepszy. Wbudowany nie jest najlepszy do nagrywania, w większości przypadków


RE: Problem z nagrywaniem głośności gry, a mikrofonu. - Quack - 23-10-2011 11:04

Radze ci kupić mikrofon za 50-100 zł od razu z taką nakładką na mikrofon żeby przy wybuchowych głoskach P,B itp. Nie rozwalić widzowi słuchawek/głośników.


RE: Problem z nagrywaniem głośności gry, a mikrofonu. - TheEurola - 28-10-2011 23:35

Miałam ten sam problem :)
Też nagrywam na laptopie. Zacznijmy od tego, abyś kupił sobie mikrofon (headset lub mikrofon i koniecznie słuchawki oddzielnie). W Start/Panel sterowania/Sprzęt i dźwięk/Dźwięk/Nagrywanie/(tu wybierz swój mikrofon i kliknij prawym przyciskiem)Właściwości/Poziomy(daj na 100) i Zwiększenie wydajności mikrofonu (zrób test jak będzie lepiej - na +20 czy +10).
A teraz najważniejsze. Słuchawki możesz mieć na poziomie najwyższym głośności (będziesz wszystko słyszał) zresztą tak samo w przypadku głośników.
Jeśli nagrywasz frapsem to najważniejsze są ustawienia głośności w grze.
I wsio :)

Jakbyś miał jeszcze pytania to pytaj śmiało.