Zagrajmy w...
VVitchaven kończy z zagrajmy. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: VVitchaven kończy z zagrajmy. (/showthread.php?tid=816)

Pages: 1 2 3


VVitchaven kończy z zagrajmy. - TheSimolus - 29-10-2011 17:47

Tak, VV właśnie wstawił filmik w którym informuje o tym że przestaje nagrywać zagrajmy, porzuca swoje konto i zakłada nowe (VV386), na którym będzie wstawiał recenzje, prezentacje itp. Co o tym myślicie? Według mnie jest to kolejne wielkie odejście jakiegoś usera, który po tygodniu wróci na swój kanał, tak jak było z Niezapominajką, Megazajką i chyba VV też kiedyś takie coś odwalił.

http://www.youtube.com/watch?v=X4VvBQdFzl8&feature=feedu


RE: VVitchaven kończy z zagrajmy. - RomanPL79 - 29-10-2011 17:59

Zapewne po prostu się zmęczył nagrywaniem lub coś w tym stylu i za jakiś czas wróci z zagrajmy, a swoje nowe konto zamknie.

Tak poza tym to mógłbyś wstawić link do tego filmu.

A pan VV już kiedyś "coś takiego odwalił", a dokładniej zawiesił działalność i dopóki konto LCSintrax (mam nadzieje, że się nie pomyliłem, ponieważ piszę z pamięci.) nie zostanie usunięte miał nie wracać, lecz po paru dniach wrócił z powodu próśb widzów.


RE: VVitchaven kończy z zagrajmy. - TaboretPL - 29-10-2011 18:03

Hmm mi się jednak wydaje że odszedł na baardzo długo ponieważ zmusiła go do tego jego nieciekawa sytuacja nie dość że ma małe dziecko to jeszcze wyrzucono go z roboty. Przez tą skomplikowaną sytuację musi przerwać swoją działalność która też zajmuje sporo czasu. Mimo to nadal będzie aktywny ale już bez zagrajmy w... szkoda to był mój ulubiony zagrajmer :/


RE: VVitchaven kończy z zagrajmy. - vlodek2532 - 29-10-2011 18:09

(29-10-2011 18:03 )TaboretPL Wrote:  zmusiła go do tego jego nieciekawa sytuacja nie dość że ma małe dziecko to jeszcze wyrzucono go z roboty

Niech rozwiąże to jak Rock - przyjmie tego partnera, którego tak chyba się wybrania i trzepie hajs


RE: VVitchaven kończy z zagrajmy. - Regolasek - 29-10-2011 19:01

Mówi się : Jedni odchodzą, inni przychodzą...


RE: VVitchaven kończy z zagrajmy. - Lavos - 29-10-2011 19:32

Jeśli odchodzi na dobre - płakać nie będę. Nie potrzeba na jutubie idoli dla szczeniaków, a VV takim juzerem właśnie jest.
Krótki rzut oka na jego kanał pokazuje, że włażenie w zadek rozpoczęte.
@TaboretPL
Współczuję gustu.


RE: VVitchaven kończy z zagrajmy. - Przemcio - 29-10-2011 19:38

LavosCore Wrote:@TaboretPL
Współczuję gustu.



RE: VVitchaven kończy z zagrajmy. - Gik - 29-10-2011 20:06

Przynajmniej nie dramatyzował. Jeżeli faktycznie wywalili go z roboty, to faktycznie może zniknąć z Internetu na jakiś czas. Jeżeli tak się stanie, nie będę za nim tęsknił.

Mimo wszystko życzę mu, żeby w prawdziwym życiu mu się powodziło.


RE: VVitchaven kończy z zagrajmy. - vlodek2532 - 29-10-2011 20:43

Ah nasza maskotka forum propsuje VV

[Image: 19e4db3afcf4.jpg]


RE: VVitchaven kończy z zagrajmy. - Lavos - 29-10-2011 21:37

Nie wiedziałem, że awansowałeś do rangi maskotki, lol.