Zagrajmy w...
Problem z Audacity - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Problem z Audacity (/showthread.php?tid=819)



Problem z Audacity - MaxDeelJay - 29-10-2011 21:01

Witam. Otóż mam "mały" problem z programem Audacity.
Jestem początkowym Let's Playerem i nie wiem jeszcze pewnie tak dużo jak Ci bardziej zaawansowani, ale po to jest forum, żeby pytać ;)

Gdy nagrywam gry Frapsem i dźwięk z mikrofonu w programie Audacity (wbudowany w słuchawki, póki co nie mam lepszego) to nagrywa on także dźwięk z gry, przez co później nie mogę wyrównać głośności...

Proszę was o pomoc jak temu zaradzić. Przy okazji mam zintegrowaną płytę główną, AsRock N68C-S UCC.




RE: Problem z Audacity - Przemcio - 29-10-2011 21:08

MaxDeelJay Wrote:Przy okazji mam zintegrowaną płytę główną

Wut?

Co do pytania, jaki masz system?


RE: Problem z Audacity - Kern3l - 29-10-2011 23:41

(29-10-2011 21:01 )MaxDeelJay Wrote:  Witam. Otóż mam "mały" problem z programem Audacity.
Jestem początkowym Let's Playerem i nie wiem jeszcze pewnie tak dużo jak Ci bardziej zaawansowani, ale po to jest forum, żeby pytać ;)

Gdy nagrywam gry Frapsem i dźwięk z mikrofonu w programie Audacity (wbudowany w słuchawki, póki co nie mam lepszego) to nagrywa on także dźwięk z gry, przez co później nie mogę wyrównać głośności...

Proszę was o pomoc jak temu zaradzić. Przy okazji mam zintegrowaną płytę główną, AsRock N68C-S UCC.

Poszukaj po forum, ten problem się już wielokrotnie pojawiał. Shortcut: potrzebujesz innej karty dźwiękowej - jakiejkolwiek, może być tania na USB. Więcej info? Poszukaj tematu ;]


RE: Problem z Audacity - MaxDeelJay - 30-10-2011 07:49

Ok, dzięki... Teraz muszę tylko kupić tę kartę ;)