Zagrajmy w...
Zagrajmy powyżej 15 minut. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Zagrajmy powyżej 15 minut. (/showthread.php?tid=83)

Pages: 1 2 3


Zagrajmy powyżej 15 minut. - Deso - 26-12-2010 14:15

Hej cześć i czołem. Takie pytanie.

Ile wam w HD idzie Zagrajmy powyżej 15 minut ? Max np. 20 minut o ile ktoś wysyłał ? Bo zastanawiam się czy nie przedłużyć swoich zagrajmy do max 20 - 25 minut. :P


RE: Zagrajmy powyżej 15 minut. - Manderoold - 26-12-2010 14:59

Oczywiście nie dostałem możliwości wrzucania takich długich odcinków.

Mi 15 minutowy odcinek w bardzo dobrej jakości, ale w małej rozdzielczości konwertuje się na oko 40 minut.


RE: Zagrajmy powyżej 15 minut. - Lavos - 28-12-2010 14:30

Walnij pełną godzinę. A co.

Czy tylko ja uważam, że YT powinno zająć się innymi sprawami niż przedłużanie czasu filmików ?


RE: Zagrajmy powyżej 15 minut. - Deso - 28-12-2010 18:30

Z pełną godziną w tym problem. Że w HD będzie to iść długo. A mój fraps ma humory i nie nagrywa czasem z dobrą jakością obrazu. :)


RE: Zagrajmy powyżej 15 minut. - kuwica123 - 01-03-2011 21:51

Bo z frapsem to jak z kobietą . Najpierw powinieneś sprecyzować swoje pytanie (napisać jakie posiadasz łącze), bo tak ktoś może napisać, że wysyła odc. w super-hiper HD trwający 1 h w pięć sekund, ty to przeczytasz, skleisz filmik i zaczniesz wysyłać, a tu będzie Ci się przesyłać 3 h, ponieważ nie wiesz, że ten ktoś ma łącze 126 mb (swoją drogą, wyobrażacie sobie takie coś !? ), a ty np. 6 mb. Więc w wielkim skrócie proszę o podanie szybkości swojego łącza.


RE: Zagrajmy powyżej 15 minut. - punio7 - 02-03-2011 18:31

Cóż z prędkością 126 milibitów na sekundę (mb/s), rzeczywiście mógłby być problem z przesłaniem czegokolwiek, nie mówiąc już o filmach.


RE: Zagrajmy powyżej 15 minut. - Likki - 04-03-2011 11:43

@punio7

Co to są "milibity"? Jakieś nowe jednostki, mniejsze od bitów? Dobre...

Jeśli LP jest dobre, może trwać nawet i godzinę na part, wtedy to nie przeszkadza. W polskich warunkach jednak robienie tak długich partów jest zwyczajnie nieopłacalne. Mimo to, nawet jeśli trzymamy się umownego limitu 15 minut, brak konieczności przycinania wideo gdy okaże się o 2s za długie, jest sporym plusem.


RE: Zagrajmy powyżej 15 minut. - punio7 - 04-03-2011 14:45

10 minut to trochę krótko, 15 minut to ok a 20 minut dla gier bez wartkiej akcji. Tak ja to sobie widzę. Filmy dłuższe niż 20 minut mogą odrzucać, ot ktoś wchodzi na YT na parę minut a widząc długi film odstawi go na później. Z drugiej strony jeżeli ktoś nagrywa jakąś grę multi to nie ma sensu jednego meczu dzielić na wiele części, nawet jeżeli mecz zajmuje godzinę.

Nie pytaj mnie o milibajty, to wymysł kuwicy.


RE: Zagrajmy powyżej 15 minut. - Marmadok666 - 06-03-2011 08:58

ukhm... Ja nie wysylam filmikow w jakosci HD (max 480p) i taki 15 minutowy okolo 1,5 godziny mi idzie;( a co do pytania to jaki masz upload?


RE: Zagrajmy powyżej 15 minut. - Revom23 - 06-03-2011 18:26

Ja mam podobnie jak Marmadok666. Podobno w Windows Live Movie Maker jest opcja publikacji bezpośrednio na YouTube, ale jeszcze jej nie użyłem, więc mogę tylko potwierdzić, że owa istnieje. Mi też trochę przesyła te filmiki, jakość robię zalecaną na WMM i powiem Wam, że nie jest wcale tak źle. No ale jeśli chodzi o dłuższe filmy w HD... musiałbyś mieć 20MB neta, żeby ładnie chyba szło :P