Zagrajmy w...
Pytanie: PSP czy Nintendo? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Pytanie: PSP czy Nintendo? (/showthread.php?tid=887)

Pages: 1 2


Pytanie: PSP czy Nintendo? - JimPanse - 24-11-2011 20:43

A więc - niedługo planuje zakup przenośnej konsolki: głównie do emulek starszych konsol i jakieś lepszych gier.

I tutaj nasuwa się dylemat - jedni polecają mi PSP, drudzy Nintendo DS

Więc mam pytanie - co wybrać? Jakie argumenty za i przeciw?
Byłbym wdzięczny za dobrą poradę.

(i niech nie zrobi się z tego proszę flame między fanatykami niny a sony)


RE: Pytanie: PSP czy Nintendo? - vlodek2532 - 24-11-2011 21:24

Według mnie PSP - dostępność wszelkiego staff'u jest ogromna. Wszelkie przeróbki i gry wszystko znajdziesz. z DS'em będzie gorzej


RE: Pytanie: PSP czy Nintendo? - appareil - 24-11-2011 21:25

Choć sam mam DS-a, PSP nie lubię ze względu na wielkość, przyciski i ich układ oraz bibliotekę gier, tak stricte do emulacji lepsze będzie właśnie PSP.
Choć nie wiem np. jak z 3DS, a jest też takie dziwactwo, co zwie się Dingoo i w zasadzie jest handheldem emulatorem starych konsol. Ponadto, opcja czwarta, czyli smartfon na androidzie, na to tez znajdziesz sporo emu.
Choć w batalii na emulatory między DS, a PSP wygrywa to drugie. Choćby przez emulację PSX, choć na DS też jest dużo emulatorów.
Gdyby pod uwagę brać również bibliotekę gier dla danej konsoli - DS.


RE: Pytanie: PSP czy Nintendo? - Zenk - 24-11-2011 21:29

Sam posiadam PSP, wydaje mi się że gry są o wiele lepsze, masz dostęp do internetu itp. JEDNAKŻE! Niedługo w lutym wychodzi nowa konsola PS Vita, następca PSP - może warto poczekać? (Wtedy też PSP na pewno tańsze będzie.)

Niestety nie mogę Ci poprawnie zaradzić, ponieważ nie posiadam Nintendo, z tego co widziałem w reklamach gry wyglądają dziwnie, jednak grafika to nie wszystko.


RE: Pytanie: PSP czy Nintendo? - punio7 - 24-11-2011 21:52

Nie żebym miał któregoś handhelda ale PSP to "po prostu" przenośne Play Station, ot konsolka o jedną generację do tyłu ze sprzętem, w którą możesz grać gdziekolwiek. Natomiast DS prezentuje bardziej kreatywne podejście do gier, które myślę że warto byłoby wypróbować.


RE: Pytanie: PSP czy Nintendo? - Wan1Mas - 24-11-2011 22:05

imho PSP jest o wiele lepsze, głównym argumentem są wszystkie Pata Pata Pata pony, (tak, wszystkie 3) dzięki którym straciłem te ~160h życia


RE: Pytanie: PSP czy Nintendo? - appareil - 25-11-2011 14:55

Quote:masz dostęp do internetu itp.
A na DS-ie nie? Ciekawe ;>


RE: Pytanie: PSP czy Nintendo? - Zenk - 25-11-2011 16:49

(25-11-2011 14:55 )apparatus Wrote:  
Quote:masz dostęp do internetu itp.
A na DS-ie nie? Ciekawe ;>

Mój błąd w takim razie. Miałem tylko raz w ręku tą konsolke, i szczerze mówiąc nie pamiętam dokładnie.


RE: Pytanie: PSP czy Nintendo? - LittleBoy - 26-11-2011 00:02

Powiem ci tak.
-PSP jest dobre do grania, jednak tylko i wyłacznie do tej funkcji.
-Nintendo nie miałem w dłoni ale kumpel mówi, że w takie pokemony sie gra zajefajnie.

może ci pomoże w wyborze konsolki :)


RE: Pytanie: PSP czy Nintendo? - Blitz - 26-11-2011 10:21

a Pokemony to nie Gra ? Twoja Wypowiedz nie trzyma się Kupy.
Ja w rękach miałem tylko PSP , i szczerze mówiąc , w czasach swojej "świetności" grało się super. Terez pewnie jest też nie najgorzej , ale gry są troszke zaniedbane ( Mało jest gier , które wykorzystują moc 100% Moc PSP , dla przykładu taki Daxter , GTA:LS czy Monster Hunter )