Zagrajmy w...
Nowy Layout Youtube - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Nowy Layout Youtube (/showthread.php?tid=900)

Pages: 1 2 3 4 5


Nowy Layout Youtube - Blitz - 02-12-2011 15:18

Jak już pewnie wszyscy zauważyliście , na naszej ukochanej stronie pojawił się nowy Layout. Zdania są podzielone , wielu osobom się on nie podoba , osobiście im się nie dziwie , chociaż jest *kilka* osób , które uważają nowe tło za schludne i wygodne. Jednak , co do jednej rzeczy nie można sie nie zgodzić , jest bardzo Intuicyjny . Jakie jest wasze zdanie na ten Temat ?


RE: Nowy Layout Youtube - nehiro250 - 02-12-2011 15:22

jak dla mnie beznadzieja ze stroną główną,przesyłaniem a porażka z profilem;/


RE: Nowy Layout Youtube - Cavirion - 02-12-2011 15:56

Nie narzekam, może być


RE: Nowy Layout Youtube - RomanPL79 - 02-12-2011 16:49

Według mnie lepsze był stary - tego nowego zwyczajnie nie ogarniam. Zbyt ściśnięte to wszystko jest i nie potrafię się połapać co gdzie jest. Może po jakimś czasie bym się przyzwyczaił, lecz jak dla mnie lepszy jest prosty wygląd z poprzedniej "wersji" YT.

Co do strony głównej o której już ktoś wspomniał to chyba trochę lepiej wygląda od poprzedniego.

A co do ekranu przesyłania to nie mam pojęcia po co go zmienili. Stary był lepszy - w tym nowym nawet nie ma (lub jestem ślepy.) wyświetlonego czasu do końca przesyłania.


RE: Nowy Layout Youtube - kubn2 - 02-12-2011 17:03

dla mnie ujdzie, kwestia przyzwyczajenia. Jedyny i wielki minus to to że nie widzę komentarzy na profilu na moim kanale. Muszę coś napisać by je zobaczyć -_-


RE: Nowy Layout Youtube - nehiro250 - 02-12-2011 17:09

(02-12-2011 16:49 )RomanPL79 Wrote:  Według mnie lepsze był stary - tego nowego zwyczajnie nie ogarniam. Zbyt ściśnięte to wszystko jest i nie potrafię się połapać co gdzie jest. Może po jakimś czasie bym się przyzwyczaił, lecz jak dla mnie lepszy jest prosty wygląd z poprzedniej "wersji" YT.

Co do strony głównej o której już ktoś wspomniał to chyba trochę lepiej wygląda od poprzedniego.

A co do ekranu przesyłania to nie mam pojęcia po co go zmienili. Stary był lepszy - w tym nowym nawet nie ma (lub jestem ślepy.) wyświetlonego czasu do końca przesyłania.

możesz w każdej chiwli zmienić podczas przesyłania na górze jak przesyłasz będzie info o tym


RE: Nowy Layout Youtube - RomanPL79 - 02-12-2011 17:13

@nehiro250

Wiem. Praktycznie od razu zmieniłem.


RE: Nowy Layout Youtube - vlodek2532 - 02-12-2011 18:30

Dla mnie jest całkiem spoko a strona główna to po prostu znane mi z myspace "centrum dowodzenia". Moim zdaniem flame jest chwilowy - tak samo było gdy wprowadzano obecny wygląd YT. Nikomu się nie podobał, wszyscy hejcili a po kilku dniach wszyscy zadowoleni byli.


RE: Nowy Layout Youtube - nehiro250 - 02-12-2011 22:17

ja to nie pamiętam już starej wersji yt;]


RE: Nowy Layout Youtube - vlodek2532 - 02-12-2011 22:23

Wiele osób nie pamięta

A kto pamięta takie małe rotacyjne miniaturki, które generował YT. W taki miniaturkach pokazywało się 5 naszych ostatnich filmów rozdziałce 360x240 a po kliknięciu na nią przewijał się tak jakby "po okręgu" i pokazywał się następny film i był podany kod HTML i można sobie było wkleić to np. na stronę czy bloga.