Zagrajmy w...
Problem z nagrywaniem Skyrim - przyspieszony obraz - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Problem z nagrywaniem Skyrim - przyspieszony obraz (/showthread.php?tid=907)



Problem z nagrywaniem Skyrim - przyspieszony obraz - Caernesir - 03-12-2011 13:19

Otóż zaczynam nagrywać LP ze Skyrim ale... ale dźwięk nagrywa się normalnie tzn w tempie, natomiast obraz jest mocno przyśpieszony, na przykład i ścieżkę dźwiękową i obraz nagrywam tyle samo, ale po wszystkim dźwięk trwa 30 minut, a obraz tylko ok. 25. Nie wiem, czy wytłumaczyłem to dobrze, ale niestety nie wiem jak to zrobić inaczej. Dźwięk nagrywam Auadcity, a obraz FRAPSem.

EDIT: Przypomniało mi się odpowiednie słowo - Dźwięk z gry jest zdesynchronizowany(dobrze napisałem?) z obrazem.


RE: Problem z nagrywaniem Skyrim - przyspieszony obraz - Blitz - 03-12-2011 15:11

Dzwiek ~ Narracja ?


RE: Problem z nagrywaniem Skyrim - przyspieszony obraz - Caernesir - 05-12-2011 19:34

Nie. Dźwięki z gry.


RE: Problem z nagrywaniem Skyrim - przyspieszony obraz - Andzia639 - 05-12-2011 20:51

fraps jaka wersja ? Jeśli 3.4.6 to zalecam aktualizacje do 3.4.7 bo 3.4.6 ma bug związany z nagrywaniem dźwięku (czytać patch-notes na fraps.com)