Zagrajmy w...
Zarabianie - Adsense - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Zarabianie - Adsense (/showthread.php?tid=913)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Zarabianie - Adsense - sniperzkiw - 05-12-2011 15:03

Witam, mam takie pytanie. dziś założyłem sobie konto Adsense.. i teraz tak, chcę włączyć reklamy na danym filmie, i do końca nie wiem co i jak, robię filmy z minecrafta (nie są to lets playe) i mam tam w nich muzyczki z właśnie tej gry.. i mam do zaznaczenia:

Grafiki i obrazy (w tym fotografie i ilustracje)
Film lub programy telewizyjne
Gra wideo lub elementy wizualne oprogramowania
Występy (w tym koncerty, wydarzenia i pokazy)
Muzyka (w tym teksty piosenek, covery i muzyka tła)

Tak więc zaznaczam gra wideo, ale czy muszę zaznaczać jeszcze muzykę ?

i niżej jeszcze mam

Opisz swój materiał poniżej. W przypadku odpowiedzi „Tak” na którekolwiek z powyższych pytań koniecznie dołącz szczegółowe informacje na temat posiadanych niezbędnych praw lub wyraźnego pozwolenia na komercyjne wykorzystanie całego materiału wideo. Musisz mieć wszystkie niezbędne prawa do dystrybucji całej treści (w tym również nagrań muzycznych) z filmu wideo. (Limit 1000 znaków)* (Wymagane)

Jak mam opisać dokładnie ten film wideo? jakie rzeczy powinny się tam znajdować?
(Szukałem na forum lecz nie znalazłem tam konkretnej odpowiedzi)


RE: Zarabianie - Adsense - Kern3l - 09-12-2011 03:03

Patrz FAQ.


RE: Zarabianie - Adsense - Zakreble - 09-12-2011 10:28

Zapewne masz kilkanaście tysięcy widzów, bo jeśli nie to z AdSense dostaniesz na paczkę cukierków.

Ogólnie nie opłaca się brać AdSense jak dają a ma się mało widzów, a w ogóle nie opłaca się samemu tam rejestrować. Można mieć tylko przez to jeszcze problemy--> Znikające filmy z kanału, blokady przez prawa autorskie....itd.

Ja niestety zaakceptowałem tę opcję jak mi podesłali bo myślałem że będę miał więcej możliwości na kanale, a co się okazało dostałem jednego wielkiego wała.... człowiek uczy się cały czas.

Odradzam AdSense samo w sobie jak ma się mało widzów.

Podaj link do swojego kanału.


RE: Zarabianie - Adsense - vlodek2532 - 09-12-2011 12:49

Ja mam 300 widzów a ponad 100 zł wpadnie na miecha - odrazu rozpuszczę to na Steamie jak tylko będzie miesiąc wypłaty


RE: Zarabianie - Adsense - Zakreble - 09-12-2011 13:18

1,812,243 < Jednorazowo wzięło to się z tego. I tyle~~

A czemu masz tyle wyświetleń? Bo zaspamowałeś YouTube filmami które nigdy nie powinny się na nim pojawić. Dodałeś 427 filmów które tylko robią śmietnik. Ot cała filozofia.

I naprawdę gratulować... 100 zł wpadło za zasyfienie YT! Tak dalej !


RE: Zarabianie - Adsense - nehiro250 - 09-12-2011 15:25

mój znajomy z yt robi zagrajmy w ma 400 widzów i też zarabia na Adsense więc nie mowic mi że kilkanaście tysięcy widzów trzeba.


RE: Zarabianie - Adsense - Gimper - 09-12-2011 15:41

(09-12-2011 15:25 )nehiro250 Wrote:  zarabia na Adsense
Jakieś konkrety? 50gr/dzień to też zarobek.


RE: Zarabianie - Adsense - Zakreble - 09-12-2011 17:25

Nie no ludzie którzy się wypowiadają tutaj jakie to kokosy zarabiają na AdSense są po prostu śmieszni.

Są dwie opcje zarobku

1.Dużo widzów i wyświetleń filmów z tym że filmów które są DOBRE, i na jednym filmie nabijają kilkaset tysięcy wyświetleń. Tak więc tacy ludzie mają się czym chwalić, bo ciężką i sumienną, do tego staranną pracą sobie na to zasłużyli.

2.Są też ludzie tacy jak tutaj, którzy się wypowiadają o "Kokosach z AdSense" a tak naprawdę swoją osobą zaśmiecają tylko Polski YouTube. Bo jaką wartość mają filmy użytkownika który się do nich nie przykłada, nie ma żadnej obróbki albo nawet głosu podłożonego by materiał był ciekawszy??

Tacy ludzie dodają tak jak nasz kolega który się wypowiadał wyżej że zarobił 100 zł, filmy, które mają tylko na celu nabijać wyświetlenia. Nie mają w sobie nic ciekawego i ludzie bardziej przypadkiem niż z czystej chęci na nie trafiają.


RE: Zarabianie - Adsense - vlodek2532 - 09-12-2011 19:55

Zwykłe gameplaye to nie zagrajmy.

Pokazują w obiektywny sposób jak gra w rzeczywistości wygląda.

Poza tym przypadkowe filmiki? Te które pokazują się pierwsze w wyszukiwarce (nawet przed pozycjami producentów/wydawców) po wpisaniu nazwy gry i maja czasami ponad 100 tys. wyświetleń? Czyli ponad połowa twoich wszystkich filmów. Dodając fakt, ze nagrywasz LoL'a (aka Minecraft do fejmu 2) to rzeczywiście masz co wypominać.


RE: Zarabianie - Adsense - Zakreble - 09-12-2011 20:00

Z MineCraftem nie mam nic wspólnego... A ty zaśmiecasz YouTube i to jest moja ocena. Ciesz się z tych 100 zł ale jeśli ktoś chce robić coś na "Jakość" a nie na "Ilość" to z AdSense na początku nie da się zarobić.