Zagrajmy w...
Eitrey - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Kosz (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Thread: Eitrey (/showthread.php?tid=932)

Pages: 1 2


Eitrey - Eitrey - 11-12-2011 20:03

Witam,moja internetowa ksywka to "Eitrey".
W prawdziwym życiu mam na imię Piotrek.
Jeżeli chodzi o moją działalność na YouTube zacząłem 19 lipca 2011 roku.
Konto założone zostało 14 maja 2011 roku.

Poniżej przedstawiam Wam moje projekty.

Aktualne serie :
-Terraria
-Minecraft Extreme Crearivity
-Epicka Codzienność
-Koyotl
-Alpha Prime

Skończone serie :
-Metin2 EliteMT2 [3 odc.]
-Kreatywnie przez Minecraft [11 odc.]
-Kajko i Kokosz Szkoła Latania [5 odc.]
-Portal [6 odc.]
-Minecraft Alpha [3 odc.]
-Stratus [1 odc.]
-Postal 2 [5 odc.]

Planowane serie:
-Minecraft (Fabuła)
-Minecraft Indev
-Mars Bunt Robotów

Czasem wrzucam Minecraft Mody:)

To chyba na tyle,zapraszam na mój kanał i życzę miłego oglądania moich materiałów filmowych.

Link do kanału:
http://www.youtube.com/user/Eitrey

Pozdrawiam.


RE: Eitrey - punio7 - 11-12-2011 23:13

To wymowne, że serię "Kreatywnie przez Minecraft" zaczynasz od ścinania drzewa ręką.


RE: Eitrey - Eitrey - 12-12-2011 09:05

(11-12-2011 23:13 )punio7 Wrote:  To wymowne, że serię "Kreatywnie przez Minecraft" zaczynasz od ścinania drzewa ręką.

Z resztą zawsze takie początki , chociaż bym chciał i tak nie wydobędę na początku obsydianu ręką.
Chciałem zrobić do końca serię,lecz ma tylko 11 odcinków.

Pozdrawiam.


RE: Eitrey - BumblleHead - 12-12-2011 14:33

Punio7 chyba coś innego miał na myśli. Nie jestem jego mózgiem więc nie wiem co myślał na pewno, ale "kreatywnie z Minecraft" powinno oznaczać "Minecraft inaczej niż na setkach innych kanałów", a zaczynanie wydobywania ręką drewna zaczyna się jak każdy inny lets play z tej gry, więc jesteś kolejnym robiącym standardowy lets play z Minecrafta. Przynajmniej ja to tak odczułem, nie wiem czy punio7 też.


RE: Eitrey - Eitrey - 12-12-2011 14:42

(12-12-2011 14:33 )BumblleHead Wrote:  Punio7 chyba coś innego miał na myśli. Nie jestem jego mózgiem więc nie wiem co myślał na pewno, ale "kreatywnie z Minecraft" powinno oznaczać "Minecraft inaczej niż na setkach innych kanałów", a zaczynanie wydobywania ręką drewna zaczyna się jak każdy inny lets play z tej gry, więc jesteś kolejnym robiącym standardowy lets play z Minecrafta. Przynajmniej ja to tak odczułem, nie wiem czy punio7 też.

Szczerze mówiąc,chodziło mi o nazwę.Teraz przeważają nazwy "Let's Play Minecraft","Zagrajmy w Minecraft","Przygody z Minecraft".
Chodziło mi o nie kopiowanie nazwy serii.
Pozdrawiam.


RE: Eitrey - kaszub - 12-12-2011 14:56

(12-12-2011 14:42 )Eitrey Wrote:  Chodziło mi o nie kopiowanie nazwy serii.
Pozdrawiam.

Nie chcę się wtrącać, ale czy w takim przypadku tytuł nie wprowadza w błąd widza? Każdy, kto czyta ze zrozumieniem, spodziewa się filmu innego niż wszystkie. Kreatywnego, znaczy zobaczyć, coś czego nie pokazał ktoś inny. Chyba, że masz w planach zrobić coś co powali innowacyjnością, wtedy nie widzę problemu. Ale na chwilę obecną zastanów, się czy nie lepiej nazwać serię po prostu "zagrajmy w".


RE: Eitrey - Blitz - 12-12-2011 14:59

@Up i Budowa Swojego SKINA się do Tego nie Zalicza

Teraz Kilka Groszy Ode mnie :
- Najbrzydsze tło , jakie w życiu widziałem
- Metin 2 ? Do tego na Prywatnym Serwerze ? Chyba żartujesz....
- Nie podoba mi się twój głos , do tego masz Mikrofon zbyt blisko ust.
- Majnkraft , czyli to co Odrzuca


RE: Eitrey - BumblleHead - 12-12-2011 15:06

Wypowiem się jeszcze na temat tła kanału. Jest okropne. Pomijając fakt, że masz źle wycięte rendery (niektóre postacie mają naokoło siebie białe pixele - niewybaczalne!), to kolory są strasznie oczojebne. Gdy próbuję tu coś przeczytać to czuję się jak Golum na dnie Góry Przeznaczenia. Ludzie, layout to nie tylko 2-3 kolory i po 50 nawalonych byle jak wyciętych postaci!


RE: Eitrey - Mrpati - 12-12-2011 16:16

Tło jest drastyczne, nigdy bym takiego nie zrobił (Chyba tylko jakby mnie szturchano gorącym palnikiem z dołączoną funkcją wibracji).
A poza tym, przyuważyłem że masz aż 2 filmiki z intrem mimo że żadnego z nich nie używasz.
Ja tworzę zwykłe obrazki z renderem i je dodaję, nie jestem żadnym studiem filmowym tylko zwykłym zagrajmerem, po co mi super wywalone z butów intro jak wystarczy tylko obrazek z tytułem żeby była jasność co dany widz ogląda.
I to co kilka osób przede mną napisało:
-Minecraft jest zużytym tematem, co jakiś czas takżę dodaję filmiki, ale to nie jest zagrajmy tylko pokazuję bug'a który mnie rozśmieszył.
-Właśnie, nazwa twojej serii, jeżeli piszesz "Kreatywnie przez Minecraft" to mówisz widzowi że ta seria będzie inna od reszty, mimo że tak nie jest.
- Ilość serii które prowadzisz (Lub nie, bo w playlistach świeci pustkami) prowadzi do nierównomiernego dodawania, ja na ten przykład robię 2 serie, gdy jedną skończę, szykuję lub nagrywam następną.
EDIT:
Przypomniałem sobie o jednej rzeczy, zauważyłem na twoim kanale kamienie milowe oznaczające ilość widzów, nie rób tak, zagrajmerzy robią filmiki dla innych i nie patrzą czy ktoś ich subuje (Mimo tego dostawanie subów to motywująca rzecz dla zagrajmera.), a na twoim koncie widać że ty robisz filmy tylko by mieć widzów, nie dla siebie.


RE: Eitrey - Eitrey - 13-12-2011 16:50

(12-12-2011 14:56 )kaszubiak Wrote:  
(12-12-2011 14:42 )Eitrey Wrote:  Chodziło mi o nie kopiowanie nazwy serii.
Pozdrawiam.

Nie chcę się wtrącać, ale czy w takim przypadku tytuł nie wprowadza w błąd widza? Każdy, kto czyta ze zrozumieniem, spodziewa się filmu innego niż wszystkie. Kreatywnego, znaczy zobaczyć, coś czego nie pokazał ktoś inny. Chyba, że masz w planach zrobić coś co powali innowacyjnością, wtedy nie widzę problemu. Ale na chwilę obecną zastanów, się czy nie lepiej nazwać serię po prostu "zagrajmy w".

Faktycznie raczej zmienię.
Pozdrawiam


Tło jest drastyczne, nigdy bym takiego nie zrobił (Chyba tylko jakby mnie szturchano gorącym palnikiem z dołączoną funkcją wibracji).
A poza tym, przyuważyłem że masz aż 2 filmiki z intrem mimo że żadnego z nich nie używasz.
Ja tworzę zwykłe obrazki z renderem i je dodaję, nie jestem żadnym studiem filmowym tylko zwykłym zagrajmerem, po co mi super wywalone z butów intro jak wystarczy tylko obrazek z tytułem żeby była jasność co dany widz ogląda.
I to co kilka osób przede mną napisało:
-Minecraft jest zużytym tematem, co jakiś czas takżę dodaję filmiki, ale to nie jest zagrajmy tylko pokazuję bug'a który mnie rozśmieszył.
-Właśnie, nazwa twojej serii, jeżeli piszesz "Kreatywnie przez Minecraft" to mówisz widzowi że ta seria będzie inna od reszty, mimo że tak nie jest.
- Ilość serii które prowadzisz (Lub nie, bo w playlistach świeci pustkami) prowadzi do nierównomiernego dodawania, ja na ten przykład robię 2 serie, gdy jedną skończę, szykuję lub nagrywam następną.
EDIT:
Przypomniałem sobie o jednej rzeczy, zauważyłem na twoim kanale kamienie milowe oznaczające ilość widzów, nie rób tak, zagrajmerzy robią filmiki dla innych i nie patrzą czy ktoś ich subuje (Mimo tego dostawanie subów to motywująca rzecz dla zagrajmera.), a na twoim koncie widać że ty robisz filmy tylko by mieć widzów, nie dla siebie.

Filmiki robię dla przyjemności i dla widzów skoro komuś się to podoba:)
Pozdrawiam.

P.S:Tło poprawione:)