Zagrajmy w...
Jakvbek - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Kosz (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Thread: Jakvbek (/showthread.php?tid=984)

Pages: 1 2 3


Jakvbek - Jakvbek - 30-12-2011 14:03

Hej! Witam was Serdecznie! Z tej strony Jakvbek i chciałem wam napisać co nie co o moim kanale na serwisie YT ;]
Geneza Nicku
Hmm, dlaczego akurat Jakvbek? No cóż. Łatwo da się wywnioskować, iż mam na imię Jakub. Ale dlaczego tak zdrobniale? Otóż powód jest... zabawny. Odkąd pamiętam jeden z moich dziadków, zawsze zwracał się do mnie właśnie w ten sposób. Bardzo mnie to drażniło, ale Dziadek na moje usilne prośby o używanie imienia Kuba, nie reagował. Po pewnym czasie przestało mi to przeszkadzać, a wręcz się spodobało. A jako że Jakubek jest nickiem czasami zajętym (btw. Jakubek to jest taki grzyb ;] ), to zamieniłem "u" na "v". Ot i cała historia!
Ale czemu?
Pomysł na kanał, był od zawsze. Lubiłem oglądać filmy z gier, chciałem być taki jak inni znani YTuberzy. Jednakże zaczęło się od mojej gry w MC (easy, nie kręce niczego z tej gry), a dokładniej od konkursu Let's Build na stronie craftsite. Zbudowałem, jakąś tam budowle, nagrałem jej przedstawienie i wrzuciłem. A potem wszystko ruszyło. Kolejne gry i widzów powoli (bardzo powoli) przybywało ;] Pamiętam jaką radość sprawiało (i wciąż sprawia) odebranie maila "Użytkownik XXX zasubskrybował twój kanał YouTube).
Filmy?
Na moim kanale nie znajdziecie typowych "Zagrajmy", a powód tego jest taki, że ja nie przepadam za Let's Play. Moim zdaniem, odrobinę niszczą zabawę. Oczywiście, jeśli nie mam zamiaru grać w dany tytuł, chętnie coś takiego obejrzę. Nie mniej jednak, niezbyt za tego typu produkcjami przepadam. Wrzucam, raczej pojedyncze materiały (należy przez to rozumieć, że nie prowadzę regularnych serii). Powiedzmy że to coś w stylu Vonzaya, czy Rocka. Dlatego proszę też, o nie kasowanie wątku z racji nieukończenia serii (czytałem regulamin).
Gry!
Na moim kanale znajdziecie materiały, między innymi z:
-Crysis-
-From Dust-
-World of Goo-
-The Elder Scrolls V: Skyrim (właśnie zaczął się uploadować)-
-Battlefield 3-
i wiele innych.
Nagrywam chyba wszystkie produkcje w jakie gram, więc liczba ta stale rośnie :)
Link:
http://youtube.com/user/Jakvbek/

Prawdą jest że wciąż jestem początkującym YTuberem, dlatego bardzo proszę o konstruktywną krytykę i jakieś rady na przyszłość :) Z góry serdecznie wszystkim Dziękuję! Pozdrawiam, Jakvbek!



RE: Jakvbek - Dave - 30-12-2011 15:21

Widzę nice kanał, tło może być, chociaż za dużo napchanych elementów, filmy wysokiej jakości, audio bez zarzutów, ale nie lubię kanału z nowym wyglądem, gadasz z sensem i nie przymulasz, great ;-)


RE: Jakvbek - Jakvbek - 30-12-2011 16:03

(30-12-2011 15:21 )Dave Wrote:  Widzę nice kanał, tło może być, chociaż za dużo napchanych elementów, filmy wysokiej jakości, audio bez zarzutów, ale nie lubię kanału z nowym wyglądem, gadasz z sensem i nie przymulasz, great ;-)

Dzięki Serdeczne :) Bardzo mi miło. Co do tła, na 100% nie będę go zmieniał, robił je ten sam koleś co dla CTSG i strasznie mi się ono podoba :) Mi osobiście nowy wygląd też średnio podszedł, ale już się przyzwyczaiłem :D


RE: Jakvbek - Dave - 30-12-2011 16:46

Ja Ci nie karze zmieniać, po prostu mówię, że za dużo elementów kazałeś mu napchać, może ty tak lubisz, ale ja nie, każdy ma swój gust, więc nie miej do mnie tego za złe ;-)


RE: Jakvbek - Jakvbek - 30-12-2011 16:52

W żadnym wypadku :) Po prostu chciałem wyjaśnić, bo mógł ktoś pomyśleć że to przejsciowe czy coś. Miło mi że ktoś coś napisał :)


RE: Jakvbek - Jakvbek - 01-01-2012 22:04

Proszę o opinię :) Zależy mi by wciąż poprawiać swoją twórczość :)


RE: Jakvbek - Roofix - 02-01-2012 01:06

Dostosuj się do regulaminu wątku, proszę.


RE: Jakvbek - Jakvbek - 02-01-2012 18:38

Nie jestem w stanie się do niego zastosować, ponieważ nie prowadzę Let's Play. Jako zakończoną serię z grą uznaję Crysis. Trzy odcinki ukazujące podstawy rozgrywki.


RE: Jakvbek - kaszub - 02-01-2012 21:08

Chodzi o to:

Quote:6. Forum to nie jest miejsce na reklamę. Dział "Wasze kanały" służy do prezentacji kanału - nie mylić z reklamą. Jeśli zarejestrowałeś się tylko po to, żeby pokazać swój profil, to daruj sobie. Jeśli właściciel tematu nie był na forum dłużej niż 2 miesiące, to jego prezentacja ląduje w koszu.

Może to i trochę naiwne z mojej strony, ale to
Quote:Prawdą jest że wciąż jestem początkującym YTuberem, dlatego bardzo proszę o konstruktywną krytykę i jakieś rady na przyszłość Z góry serdecznie wszystkim Dziękuję! Pozdrawiam, Jakvbek!
spowodowało, że nie wywalę tego postu do kosza. Ale na przyszłość czytaj uważnie regulaminy.


RE: Jakvbek - Jakvbek - 02-01-2012 21:34

O, rzeczywiście. Wybacz, ale nie zauważyłem tego. Jednocześnie dziękuje za zaufanie. Napewno nie opuszczę tego forum :) Znalazłem już tu wiele rad jak poprawić swe produkcje :)