Post Reply 
DJ Pallaside
Author Message
DJ Pallaside Offline
*

Posts: 2
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #1
DJ Pallaside
Witajcie moi kochani!. Jestem DJ Pallaside i chciałem wam zaprezentować mój kanał, ale za nim to zrobię to może jak przystało na kulturalnego człowieka przedstawię się. Me imie to Daniel, lat 17. Pochodzę z 20 tyś miasta o nazwie Oborniki (30 km od Poznania).Uczę się w Technikum na profilu Informatycznym.Swą przygodę z Let's Play'ami czy jak kto woli "zagrajmy w" rozpocząłem niedawno, aczkolwiek z tym już nie raz miałem do czynienia. Na swoim kanale oprócz Let's Play'i tworzę także Poradniki, a także jak nazwa zobowiązuje muzykę. Na obecną chwilę nie mam zbyt wielu widzów, ale w końcu liczy się przyjemność gry dla siebie. Mam wiele pomysłów i jestem osobą kreatywną posiadającą oczywiście poczucie humoru.
Obecnie prowadzone Let's Play'e to:

Let's Play Minecraft[PL]
Let's Play Red Alert 2
Let's Play Assassin's Creed 2
Let's Play League of Legends

Zakończone Let's Play'e :
Let's Play Battlefield: Bad Company 2[PL]


W planie :


Let's Play Metro 2033[PL]
Let's Play Ninja Blade[PL]
Let's Play S.T.A.L.K.E.R. zew prypeci[PL]
Let's Play Oddworld Abe's Oddysee



Jak na razie mam w planie zrealizować te 9 Let's Play'i. W jakim okresie zdołam ukończyć te wszystkie? Hmm, szczerze mówiąc nie wiem, ale nie ma dnia w którym nie nagrałbym Let's Play'a... Na moim profilu YT filmy dodawane są niemalże co 2-3 dni. Myślę, że to by było na tyle. Jeżeli kogoś zainteresowałem bądź ma jakieś pytania niech pisze do mnie na e-mail : contact@djpallaside.com
Zapraszam również na mój kanał na YT

www.youtube.com/OrginalDJPallaside

Z poważaniem
DJ Pallaside
(This post was last modified: 15-03-2011 13:45 by DJ Pallaside.)
02-02-2011 00:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Matriszek Offline
*

Posts: 20
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Let's Play'e DJ'a ;)
Minecraft....
02-02-2011 12:38
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #3
RE: Let's Play'e DJ'a ;)
Co robisz ? Przepraszam, za mała czcionka, nie przeczytałem.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
02-02-2011 15:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Let's Play'e DJ'a ;)
Control+rolka myszki zwiększa rozmiar wyświetlanej czcionki.

[Image: 88440151.gif]
02-02-2011 16:15
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Likki Offline
*

Posts: 54
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #5
RE: Let's Play'e DJ'a ;)
Na starcie +20 za nazwę miejscowości - natychmiastowa poprawa humoru. ;]

Zastrzeżenia co do tematu - zdecydowanie zbyt mała i za mało zróżnicowana czcionka - z BBCode można wycisnąć o wiele więcej! No i mała rada - ogranicz się najlepiej do tych dwóch serii i nie planuj tak bardzo wprzód.

Jak znajdę chwilę czasu, przyjrzę się i może pokomentuję...
02-02-2011 17:30
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Let's Play'e DJ'a ;)
A ja radziłbym zmienić zmienić plany na przyszłoś. Na YT jest już n+1 (przy 'n' dążącym do nieskończoności) filmów z AC2 Mafii czy innych nowych gier. Jest to nowa gra więc znajdą się ludzie, którzy będą to oglądać, ale po co nagrywać coś co i tak już jest? Bądź kreatywny.

[Image: 88440151.gif]
02-02-2011 18:23
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #7
RE: Let's Play'e DJ'a ;)
Punio, wymagasz od młodszych znajomości starszych gier, hah. Ta cała fala dzieci to tylko pokaz, jak bardzo podążają za trendami i 'fajnymi gierkamii.'

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
02-02-2011 18:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5