Post Reply 
MSI Afterburner.
Author Message
Sotormajor Offline
*

Posts: 11
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #1
MSI Afterburner.
Witam. Dziś wieczorem sobie siedziałem i przeglądałem najróżniejszy software do nagrywania i znalazłem takie coś jak MSI Afterburner. Tutaj jest link do stronki gdzie program jest opisany: http://event.msi.com/vga/afterburner/overview.htm
Program według mnie jest najlepszym możliwym software do nagrywania. Praktycznie nie zauważyłem spadków fps, pliki nie są duże z tego co na razie zauważyłem. Na razie więcej o nim nie mogę powiedzieć gdyż nie zdążyłem przetestować wszystkich możliwych funkcji ale jak na razie widzę będzie to dla mnie nowy software do nagrywania. Radziłbym ściągnąć i przetestować na własną rękę gdyż wtedy wyciągniecie swoje wnioski na temat tego programu.
20-04-2012 20:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ADominacja Offline
*

Posts: 210
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: MSI Afterburner.
U mnie nie nagrywa dźwięku.
Tyle w temacie.
20-04-2012 20:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sotormajor Offline
*

Posts: 11
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: MSI Afterburner.
A u mnie nagrywa. Posiadam mikrofon na usb i musiałem się pobawić trochę. Musiałem włączyć Virtual Audio Cable i stworzyć jeden kabel do nagrywania. Ustawiłem nasłuchiwanie mikrofonu oraz nasłuchiwanie miksu(?) stereo przez kabel który stworzyłem. Użyłem go jako urządzenie do nagrywania dźwięku w MSI i wszystko działa. Chwilę roboty jest ale według mnie bardziej się opłaca poświęcić te 5 minut niż nagrywać frapsem który zżera miejsce i zasoby.
20-04-2012 20:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: MSI Afterburner.
Swoją drogą, czy to nie jest nieuczciwa reklama? "No need to spend 37$ to buy Fraps" pachnie czymś, za co Beepa może sporo zainkasować.
20-04-2012 22:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Wideo MSI Afterburner - nagrywanie. Tortexx3 5 1.347 18-02-2014 18:55
Last Post: Tortexx3
  MSI Afterburner i Skype Hian 2 1.083 15-03-2013 16:17
Last Post: Hian
Wideo Problem z programem MSI Afterburner xCraftersPL 11 5.035 19-02-2013 22:08
Last Post: xCraftersPL

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5