Post Reply 
KubeushHD1
Author Message
Kubeush Offline
*

Posts: 3
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #1
KubeushHD1
Witam, tutaj KubeushHD1!
Chciałbym wam przedstawić swój kanał, na którym każdy gracz coś dla siebie znajdzie. Jestem otwarty na wasze pomysły co chcielibyście zobaczyć oraz każde informację co robić lepiej lub co robię źle także przyjmuję do serca i robię wszystko co mogę, aby to poprawić.

Co nagrywam lub będę nagrywał?
Obecnie mam kilka serii i stopniowo będę je poszerzał. Oto one:
1. Rozgrywki w League of Legends - wraz z kolegami oraz moimi widzami, którzy wraża chęć do wspólnej gry nagrywamy nasze mecze. Nie zapominając o dobrym teamworku oraz humorze :)

2. League of Legends - Jak Grać? - Jest to seria moich poradników do postaci w LOL'u. Nie ukrywam, że cieszą się one największą popularnością na moim kanale oraz wiele osób uważa, że są dobre co mogą potwierdzić łapki oraz komentarze.

3. Moje zapowiedzi - Jakaś gra jest jeszcze w produkcji, a zapowiada się bardzo dobrze? Informacje oraz opis tej gry na pewno znajdzie się na moim kanale.

4. Brick Force - Połączenie CS z Minecraftem. Dodaję jakieś filmy gdy są dodawane nowe dodatki oraz jak coś się zmienia.

Co już skończyłem
Przejdźmy Mass Effect 3 - Całe przejście gry ME3 wraz z komentarzem.

Co planuję
1. Battlefield Play 4 Free
2. Mass Effect 3 Multiplayer
3. To co zaproponujecie ;)
4. Jak będzie jakaś gra warta pokazania na pewno znajdzie się na moim kanale :)

Link do kanału
http://www.youtube.com/user/KubeushHD1?feature=mhee

Od siebie
Cóż mogę powiedzieć. Nie jestem jakimś wybitnym graczem oraz nie mam wybitnego sprzętu np. mikrofonu, ale wydaje mi się że jest dobrze. Myślę, że warto do mnie czasami zajrzeć, dawaj wskazówki co robić lepiej, a na pewno każdy kolejny film będzie lepszy.

To tyle, dziękuję i pozdrawiam :)
(This post was last modified: 21-04-2012 09:58 by Kubeush.)
21-04-2012 09:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ZNPiesPL Offline
*

Posts: 28
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: KubeushHD1
Quote:6. Forum to nie jest miejsce na reklamę. Dział "Wasze kanały" służy do prezentacji kanału - nie mylić z reklamą. Jeśli zarejestrowałeś się tylko po to, żeby pokazać swój profil, to daruj sobie. Jeśli właściciel tematu nie był na forum dłużej niż 2 miesiące, to jego prezentacja ląduje w koszu.
21-04-2012 10:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  KubeushHD1 - Przejdźmy Mass Effect 3! Kubeush 2 571 15-03-2012 20:45
Last Post: BumblleHead

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5