Post Reply 
TheGostekPL
Author Message
gostekpl Offline
*

Posts: 1
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #1
TheGostekPL
Cześc ja jestem TheGostekPL , mam 13 lat nagrywam zagrajmy z gostkiem w minecraft i odrazu mowie zebyscie sie nie zrazali tym ze mam 13 lat , mam powazniejszy glos i nie piskliwy.Zaczełem od wczoraj mam już nagrane 2 odcinki i wrzucone , narazie mam 8 widzów.Mój kanał : http://www.youtube.com/TheGostekPL
Zapraszam do oceniania kanału ! :)
29-06-2012 14:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Parada Offline
*

Posts: 116
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: TheGostekPL
(29-06-2012 14:47 )gostekpl Wrote:  Cześc ja jestem TheGostekPL , mam 13 lat nagrywam zagrajmy z gostkiem w minecraft i odrazu mowie zebyscie sie nie zrazali tym ze mam 13 lat , mam powazniejszy glos i nie piskliwy.Zaczełem od wczoraj mam już nagrane 2 odcinki i wrzucone , narazie mam 8 widzów.Mój kanał : http://www.youtube.com/TheGostekPL
Zapraszam do oceniania kanału ! :)

Temat do kosza.
29-06-2012 14:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
witcher1998 Offline
*

Posts: 141
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: TheGostekPL
Wiesz, co przeczytaj regulamin, ale masz ode mnie wielki +, poniewaz myslalem ze jestes jak inne dzieciuchy co nagrywaja Minecrafta, a mi sie spodobal taki komentarz:
"Sub poleciał, zapraszam do mnie :)"
A ty na to:
"Nie chce mieć widzów Sub za Sub :) Wole żebyś anulował suba"

Takze widze, ze chcesz miec prawdziwych widzow, i nie zalezy ci na liczbie, jezeli chcesz wiedziec, jak usunac szumy i buczenia mikrofonu, jest poradnik na moim kanale, to ci pomoze.
29-06-2012 16:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: TheGostekPL
Nie wypowiem się na temat twojego profilu, bo skoro masz głęboko gdzieś regulamin tego forum, to ja mam głęboko gdzieś, co robisz. Smutne ale prawdziwe.
29-06-2012 16:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5