Post Reply 
Kisiel182
Author Message
mati123 Offline
*

Posts: 3
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #1
Kisiel182
Hej
Uzytkownikiem na YT jestem od 30 lipca 2010 r. Dość długo posiadam konto lecz przez cały ten czas wstawiłem dwa filmy, słabe jakościowe no ale to były moje pierwsze dzieła. Postanowiłem zacząć nową serie Call Of Duty 1, lecz szybko się zniechęciłem. Teraz Zacząłem nową serie i mam nadzieje na jeszcze inne.

MÓJ KANAŁ:

http://www.youtube.com/user/kisiel182?feature=mhee


ROZPOCZĘTE SERIE:
-Call Of Duty 2
-Minecraft Multiplayer (w fazie robienia)

SERIE SKOŃCZONE:
--------------------------------


Prosiłbym abyście ocenili mój kanał i moje filmy. Chce abyście mi powiedzieli co mam poprawic a co zostawić. :)

Pozdrawiam [/b]
(This post was last modified: 11-07-2012 01:54 by mati123.)
11-07-2012 01:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
witcher1998 Offline
*

Posts: 141
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Kisiel182
Ja pierdziu, czy wy nie umiecie czytać regulaminu???? To pierwsze co powinniście zrobić po wejściu na jakiekolwiek forum, sorry gościu, że się tak złoszczę, ale teraz w tym dziale kanały są prezentowane przez osoby, które nie czytały regulaminu :( Ale już mogę co nieco ocenić:

Głos masz nawet nawet, postaraj się bardziej wysłowić, tzn. nie zastanawiać się (yyyy...), i więcej opowiadać o grze. Audio też jest nawet spoko. No i kolejna sprawa: CZARNE PASKI. Usuń je. Zmień w ustawieniach gry rodzielczość na 1280x720, i wtedy nagrywaj i renderuj do HD, co spowoduje to, że nie będzie czarnych pasków. Nie ma tła :( Jest Minecraft :( Gościu, postaraj się nagrywać coś innego niż minecraft, bo minecrafta jest ZA DUŻO na youtubie.
11-07-2012 09:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
mati123 Offline
*

Posts: 3
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Kisiel182
Nie no spoko. Wszystko będzie Ok ! :D
11-07-2012 12:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5