Post Reply 
Sinn7 mPod czy Great Hon BM800
Author Message
Vedoos Offline
*

Posts: 54
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #1
Sinn7 mPod czy Great Hon BM800
Witajcie! Przeszukałem forum, lecz nie znalazłem odpowiedniego tematu ani wystarczająco wyczerpującej wypowiedzi. Mam ogromny dylemat między mikrofonami, oba są pojemnościowe. Lecz zastanawia mnie, który jest bardziej opłacalny w skali Cena/Jakość?

Jednym z nich jest Sinn7 mPod USB:
http://www.djshop.pl/k7,mikrofony/i7358,...o-mic.html

Drugim już droższym jest Great Hon BM800
http://www.djshop.pl/k7,mikrofony/i8632,...bm800.html

Ciekawi mnie bardzo pewna uwaga w Great Hon BM800:
Quote:UWAGA: Wkładka mikrofonu jest taka sama co dużo droższych mikrofonach BLUE.
I nie jestem pewny czy wierzyć na słowo i czy na pewno będzie tak dobre jak mikrofony od BLUE :x

Więc drodzy zagrajmerzy i rodacy, który polecacie? I błagam, nie mówcie o droższych, bo zwyczajnie człowieka jeszcze nie stać mnie na nie ^^"
A i jeszcze jedno co może pomóc w doradzeniu: Gdybym chciał nagrywać z KIMŚ obok mnie jakiś Let's Play, to który będzie lepszy? :)

Dziękuję za pomoc.

[Image: logonalivestream.jpg]
11-07-2012 02:33
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
witcher1998 Offline
*

Posts: 141
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Sinn7 mPod czy Great Hon BM800
Nie aż tak dobry jak BLUE, lecz podobny. Zależy też jaki masz budżet, poszukaj sobie gdzieś w necie testów jakości i zobaczysz różnicę, sam to wyłapiesz. Sinn7mpod w każdym razie ja będę kupuwał, jest świetny jak za swoją cenę, od razu z podstawką.
11-07-2012 09:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Vedoos Offline
*

Posts: 54
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Sinn7 mPod czy Great Hon BM800
Budżet właśnie jest najwyżej do 300-350zł. Niestety BLUE Yeti kosztuje 600zł, a byłem bardzo zainteresowany nim.
Testów zbyt wiele nie ma co do Great Hon BM800, znalazłem kilka na temat Sinn7, lecz pomyślałem, że lepiej podpytać tutaj, u ludzi którzy używają różnych mikro do LP właśnie ^^

[Image: logonalivestream.jpg]
11-07-2012 15:12
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Sinn7 mPod czy Great Hon BM800
Ja używam Behringer C-1U wraz z Pop-filtrem i statywem. Cena zamyka się poniżej 300 zł. Mikrofon pojemnościowy służy mi nie tylko do LP ale i tu się dobrze sprawdza.

TO MNIE ŚMIESZY
11-07-2012 16:53
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  [opinie] sinn7 DasMic.1 USB Axel_low 1 1.077 18-09-2012 16:31
Last Post: appareil

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5