Post Reply 
Sygnatura
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #81
RE: Sygnatura
>Wyrwij z kontekstu zdanie
>Przekręć je, udając mądrego

Jesteś nieustanną kopalnią lulzu, Sou.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
23-09-2012 20:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #82
RE: Sygnatura
(23-09-2012 20:34 )LavosCore Wrote:  Z tobą dyskutować będę, kiedy skończysz dwadzieścia lat. Bo jakoś nie spodziewam się, byś teraz nabrał rozumu.

Dodałem kolejne zdanie do poprzedniego. Rzeczywiście wypowiedź zmieniła całkowicie sens:] Bez tego drugiego zdania można było się pomylić i nie zrozumieć pierwszego :D

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
23-09-2012 21:29
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #83
RE: Sygnatura
Gdybyś trochę więcej czasu poświęcił na czytanie, a mniej na emotki, to byś zrozumiał, że nie chodzi mi o negację argumentów wiekiem, bo zwyczajnie takich argumentów nie widzę. Tylko takie czepianie, stopniowe, po negacji kolejnych elementów przez apparatusa, który obszernie i spokojnie wytłumaczył chyba wszystko, co się wytłumaczyć dało. Kubn zaś zamienił wątek w węża ambicji i zagięcia złego admina.
Nie musisz zatem kłamać i przekręcać moich słów, bo znów wyjdziesz tylko na głupiego.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 23-09-2012 21:45 by Lavos.)
23-09-2012 21:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #84
RE: Sygnatura
Uff dobrze że tylko na głupiego. 9 stron mądrej dyskusji bo wydupczyliście typowi podpis :D

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
23-09-2012 21:47
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #85
RE: Sygnatura
(23-09-2012 21:42 )LavosCore Wrote:  Gdybyś trochę więcej czasu poświęcił na czytanie, a mniej na emotki,

Kocham takie podejście, że emotki są dla bandy gimbów, a jeśli jest się poważnym internautą nie można ich używać, bo inaczej tekst nie wygląda wystarczająco dojrzale i mądrze :D

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
23-09-2012 22:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #86
RE: Sygnatura
@Sou
Dużo stron należy głównie do Kubna, który wciąż próbował znaleźć jakąś lukę w odpowiedziach apparatusa. Zakładając, że czytałeś temat.

@yahoo
Odwracanie kota ogonem całkiem nieźle ci wychodzi. Nigdzie nie zaznaczyłem co oznacza nie używanie emotek, skąd zatem takie bzdury? Z chęci dołożenia swoich pięciu groszy?

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
23-09-2012 23:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #87
RE: Sygnatura
(23-09-2012 23:01 )LavosCore Wrote:  wciąż próbował znaleźć jakąś lukę w odpowiedziach apparatusa.

Próbował? Raczej znalazł. No ale nie mam 20 lat więc moje argumenty nie mają znaczenia. Potraktujcie to jako ninja komentarz.
24-09-2012 13:49
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #88
RE: Sygnatura
Widzę, że bełkot Sou trafił do ciebie doskonale. Rób jak on, daleko zajdziesz na jutubach.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
24-09-2012 15:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #89
RE: Sygnatura
(24-09-2012 15:13 )LavosCore Wrote:  Widzę, że bełkot Sou trafił do ciebie doskonale. Rób jak on, daleko zajdziesz na jutubach.

No jego tak natomiast twój bełkot do mnie nie trafia.

Zazdrościsz mu że ma tyle widzów?
24-09-2012 15:59
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5