Post Reply 
PLShayloPL
Author Message
mt17 Offline
*

Posts: 2
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #1
PLShayloPL
Witam, w moim temacie o moim kanale, adminowi/moderatorowi z góry mówię że temat z dużej gdyż mój nick na YT tak o to właśnie wygląda, a jak nie pasuję to proszę kasować temat i do widzenia ;) (bynajmniej w regulaminie było napisane że trzeba uzasadnić, więc taką mam nadzieję że to zrobiłem).

Co do mojego kanału to:
http://www.youtube.com/user/PLShayloPL
Co nagrałem ?
Assassin's Creed (zakończyłem)
Assassin's Creed II (zakończyłem)
Assassin's Creed Brotherhood (w trakcie)
Mass Effect 2 (zakończyłem)
World Of Warcraft oraz Instancje i raidy (jak sama nazwa mówi, to jest porozrzucane)
Dragon Ball Budokai Tenkaichi 3 (zakończyłem)
Black & White 2 (zakończyłem)
Naruto Shippuuden Accel 2 albo Naruto Ultimate ninja 5 (zakończyłem)
Spore (zakończyłem choć nie w pełni)

Popolous, Warcraft III (mapy dodatkowe, Split Second Velocity, inne - no właśnie tutaj to po prostu takowe bonusowe materiały.

Co planuje ?
Życie, więcej nie muszę mówić ;).

Nic od siebie nie dodaję w tej chwili, gdyż bez pytań trudno jest mi coś wymyślić.

Czekam nawet na negatywne komentarze dotyczące tematów/let's play'i, gdyż takie są potrzebne człowiekowi.
Jeśli macie jakieś pytanie, zapraszam! Postaram się odpowiedzieć na każde.

PS: Nie wiem czy wasza strona główna ma problem, ale próbowałem skorzystać 2x z waszego zbugowanego formularzu zgłoszeniowego (1 raz z miesiąc temu, drugi zaś dziś, przed chwilą), przy czym jestem niemile zdegustowany waszą stroną, bo trudno mi coś do tej pory powiedzieć dobrego o niej ;), mam takie kółeczko które się obraca (to kółeczko oznacza chyba że wysyła, ale nie wiem) czekam... czekam.... 5 minut i gó**o.

PPS: Moje komentarze i niepoprawne wypowiedzi nie miały na celu obrażanie nikogo i/lub też nikogo nie obraziły, jedynie kto może to źle odebrać to twórca strony, a może skrypter ? Sam nie jestem do końca pewien

Pozdrawiam
(This post was last modified: 08-04-2011 16:08 by mt17.)
08-04-2011 15:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: PLShayloPL
Tak, formularz jest perfidnie zabugowany. Za to z lektury forum możesz wiele wyciągnąć.

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
17-04-2011 23:08
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5