Post Reply 
KepKeeper
Author Message
KepKeeper Offline
*

Posts: 7
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #1
KepKeeper
Witam

Chciabym serdecznie polecić wszystkim mój kanał

Jestem młodym (stażem a nie wiekiem) zagrajmerem. Staram się robić moje serie porządnie. Mam narazie skończone 3 serie w tym Bulletstorma.

Z chęcią przyjmę zarówno pochwały jak i krytykę, jednak niech to będzie krytyka na poziomie :)

Serdecznie zapraszam również do współpracy gdyż jestem na to jak najbardziej otwarty.

http://www.youtube.com/user/KepKeeper

Serdecznie polecam i zapraszam. W razie jakichkolwiek pytań prosze kierować je tutaj (jeśli dotyczą ściśle mojej osoby) i na PW jeśli związane są między innymi ze współpracą
10-04-2011 11:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: KepKeeper
Pooglądałem ździebko twoich filmików i nie mam zastrzeżeń ani do video, ani do twojego głosu ani do komentarza. Trochę mi nie odpowiada dobór gier, bo po premierze wszyscy się rzucili się na biednego Bullet Storma, a Call of Juarez czy Prototype z pewnością już ktoś nagrał. Dużo nagrywasz i robisz to regularnie co jest dużym plusem. Dorzucę jeszcze od siebie iż najlepiej jest nagrywać jedną grę naraz ale na razie nie wyglądasz na takiego co zaczyna dziesięć gier i żadnej nie kończy.

[Image: 88440151.gif]
10-04-2011 15:13
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #3
RE: KepKeeper
Dodaj pełną listę materiałów z gier. Podałeś tylko Bulletstorma - wymóg w regulaminie.
10-04-2011 17:07
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
KepKeeper Offline
*

Posts: 7
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: KepKeeper
Moje ukończone serie to :
-Bulletstorm
-Crash Bandicoot 3

Aktualnie nagrywam:
-Saw: The Video Game
-Return To Castle Wolfenstein
10-04-2011 20:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5