Post Reply 
Doładowywanie konta PayPal
Author Message
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #1
Doładowywanie konta PayPal
Niedawno założyłem sobie konto PayPal, bo pomyślałem, że fajnie by było kupować sobie gry przez Steama.
Tu pojawia się moje pytanie: czy można kupować przez PayPal, nie mając w ogóle konta w banku? Chciałem to robić na takiej zasadzie, że dawałbym pieniądze koledze, który ma konto, a on by je przelewał na moje konto PayPal, ale nie jestem pewien, czy tak to działa.
02-11-2012 23:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
WinterWolf Offline
*

Posts: 160
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Doładowywanie konta PayPal
Generalnie to wygląda tak w przypadku, gdy chcesz doładowywać swoje konto PayPal [informacja bezczelnie zerżnięta ze strony doładowania na PayPal, zakładka Moje konto -> Dodaj środki -> Doładuj konto (błyskawicznie)]:
- Imię i nazwisko zarejestrowane dla rachunku bankowego, z którego doładowujesz swoje konto PayPal, muszą być zgodne z imieniem i nazwiskiem podanym na Twoim koncie PayPal.

Wynika z tego, że jeśli konto PayPal jest założone na Twoje nazwisko, to konto bankowe też musi być Twoje.

Ale można to obejść. Jeśli Twój kumpel też ma konto PayPal to może doładować swoje konto i następnie wysłać te pieniądze przez swój PayPal na Twój PayPal (zajrzyj w zakładkę Wyślij pieniądze i poszukaj w pomocy dokładnie jak to działa. Nie wiem czy nie pobierają przy tym jakiejś prowizji).

Najwygodniej jednak po prostu założyć sobie konto w banku, wiele to ułatwia. Przede wszystkim nie trzeba zdawać się na innych.
03-11-2012 03:41
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Doładowywanie konta PayPal
Myślę, że konto bankowe nie byłoby mi aż tak potrzebne, bo chcę wpłacić 100 złotych na PayPal i to mi wystarczy na dłuższy czas. Jakbym jednak miał je zakładać, to w którym banku? Jestem niepełnoletni, tak przy okazji.
03-11-2012 11:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Doładowywanie konta PayPal
Jeśli nie mieszkasz w metropolii to daruj sobie wszelkie banki, które nie mają fizycznych siedzib (czy to u ciebie, czy w ogóle), bo może się okazać że nie ma w ogóle wpłatomatów w twojej okolicy, a wpłacanie na konto przez pocztę czy inny bank to spora prowizja. Rozejrzyj się, co u ciebie stoi i zobacz ofertę, większość banków ma już konta przeznaczone dla nastolatków i z reguły nie mają kosztów prowadzenia rachunku.
(This post was last modified: 03-11-2012 11:20 by appareil.)
03-11-2012 11:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Pomoc w sprawie konta na YouTube. EncodedPL 4 1.945 16-09-2013 07:02
Last Post: Davidb9310
  Założenie drugiego konta na YT LamaTiVi 1 666 22-12-2012 12:01
Last Post: TheIntelPL
  AdSense - problem z założeniem konta Kaziu 2 1.508 15-10-2012 21:47
Last Post: Kaziu
  "Stan konta" jutub Sou 7 2.761 06-05-2012 10:25
Last Post: Paagan

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5