Post Reply 
Z XP na 7
Author Message
raszkad Offline
*

Posts: 7
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #1
Z XP na 7
Witam
Chciałbym przejść z Windowsa XP home edition na Windows 7
Mam już go ściągniętego (kupiłem go w sklepie internetowym)
Jak go zainstalować ?
Czy stracę stare swoje pliki ? (chodzi mi o to czy komputer zostanie "wyczyszczony"
I ostatnie, boję się że jeżeli zainstaluje windows 7 to windows XP będzie dalej na dysku zajmował pamięć. Czy on sam się usunie czy ręcznie to będę musiał robić ? Jak ?
21-12-2012 18:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Z XP na 7
A więc tak, musisz mieć nagrywarkę DVD i płytę. Jeżeli tego nie masz to musisz mieć pendrive tak na oko 8GB. Pewnie ściągnąłeś obraz płyty(.ISO) więc jeżeli masz nagrywarkę, to nagrywasz ten obraz płyty na płytę.

Gdy nagrasz, zostawiasz płytę w napędzie i restartujesz komputer. Musisz przy starcie szybko wciskać F11 i wybrać jako Boot "DVD".

Potem pójdzie z górki, będziesz miał instalację W7.

Raczej stracisz, bo będzie formatował się dysk, chyba że zrobisz osobną partycję. Najlepiej jak podasz jaki masz dysk i jakie partycje na nim(np. czy masz partycję systemową i do gier oddzielnie)

XP powinien się usunąć automatycznie.
21-12-2012 18:11
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
raszkad Offline
*

Posts: 7
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Z XP na 7
DZIĘKI ZA POMOC Da się tu dać jakiegoś "plusa" albo "piwo" ? ;D

CO do dysku to zbytnio się nie znam więc napiszę to co znam ;D

Mam na dysku twardym 4 partycje
C (tam mam wszystkie gry, programy itp.)
D Stacja dysków DVD
A Stacja dyskietek ( ;D)
E

Nie wiem czy D,A,E to też są partycje ale wolałem wypisać

Na C jest folder Windows
21-12-2012 18:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
McTheLipen Offline
*

Posts: 33
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Z XP na 7
Jeśli na dysku C masz windowsa i gry to jeśli zachcesz to sformatować to stracisz wszyskto, niektóre gry możesz przenieść na inną partycję, ale niektóre mają pliki w systemie i na win 7 działać nie będą.

Np. jeśli chodzi o mnie to ja mam win xp i win 7 zainstalowane na kompie tylko na innych partycjach.
21-12-2012 21:55
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Baldo Offline
*

Posts: 71
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Z XP na 7
Przerzuć sobie twoje najpotrzebniejsze pliki na pendrive'a po prostu i wtedy możesz sformatować dysk.

http://www.baldopi.wordpress.com
http://www.twitter.com/BaldoPL
http://www.facebook.com/orteam
21-12-2012 23:20
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
raszkad Offline
*

Posts: 7
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Z XP na 7
Ja muszę ręcznie sformatować czy przy instalowaniu Windows'a 7 sie automatycznie sformatuje
22-12-2012 22:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
raszkad Offline
*

Posts: 7
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Z XP na 7
Witajcie to znowu ja

Zainstalowałem Windows 7, działa ale muszę go aktywować mam oryginalne kod do niego ale niestety gdy go aktywuję pisze że jest zły.
Co mam robić ?!

Windows 7 kupiłem na stronce http://e5.onthehub.com/WebStore/Products...30487d8897
Jak kupiłem to miałem go ściągnąć i tam był podany do niego Kod.
24-12-2012 16:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Z XP na 7
Coz poradzic. Albo zle wpisujesz albo dali ci zly numer seryjny. Dwie opcje: albo piszesz do tych co od nich kupiles albo sciagasz z sieci jakis serial code do w7. Zalezy jakie masz podejscie moralne IMO jak sie cos kupilo inie z twojej winy niedziala to mozna to spiracic ale w granicach rozsadku i prosze o nie przytaczanie skrajnych przypadkow jesli ktos chce sie spierac

Kurs Cytowania Selektywnego >tutaj<
03-01-2013 11:24
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Empirator Offline
*

Posts: 130
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Z XP na 7




Nie lepiej ?
03-01-2013 17:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5