Post Reply 
WarZ & DayZ
Author Message
TheIntelPL Offline
*

Posts: 62
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #1
WarZ & DayZ
Siemanko :)
Dział chyba odpowiedni więc pisze ;d
Jak uzyskać jedną z tych gier i o co chodzi z tymi kluczami na stronie?
Są tam po 3 klucze i 3 różne zestawy, ale ja nie wiem o co kaman, jak wybiore ten niebieski to będę miał jakieś większe możliwości? No i najważniejsze, gdzie wpisać ten klucz aby grać. :|

Gdyby w jakimś z moich postów pojawił się błąd, a ty go zauważysz to proszę cię, poinformuj mnie.
Prędkość łącza internetowego: 15mb/s
28-12-2012 11:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
under Offline
*

Posts: 18
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: WarZ & DayZ
Ten pierwszy daje Ci tylko możliwość grania, 2 natomiast daje ci "gold", czyli kase za które możesz kupić np. pałkę do bicia na start, a w 3 jest to samo co w 2 tylko więcej dostajesz tego "gold'a".
A co do DayZ to polecam ponieważ moim zdaniem jest ciut lepsze mimo to że ma gorszą grafikę.
28-12-2012 12:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
LamaTiVi Offline
*

Posts: 111
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: WarZ & DayZ
czyli w WarZ można sobie kupować bronie za normalną kasę? a DayZ nic takiego ma nie być?
28-12-2012 12:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheIntelPL Offline
*

Posts: 62
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: WarZ & DayZ
Oł kej, oł kej a gdzie wpisać ten key i czemu tam są 3 jak kupisz jeden z tych pakietów :|

Gdyby w jakimś z moich postów pojawił się błąd, a ty go zauważysz to proszę cię, poinformuj mnie.
Prędkość łącza internetowego: 15mb/s
28-12-2012 12:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
WinterWolf Offline
*

Posts: 160
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: WarZ & DayZ
Trzy klucze są dlatego:
"All packages come with 3 Guest Codes for your friends.
Never be alone in the world of The War Z!"

Chcą byś w tę inwazję nudy wciągnął jeszcze dwóch swoich kumpli. Czyli w cenie jednej paczki kupujesz grę dla trzech osób. Droższe pakiety dodają Ci dodatkowo walutę z gry kupowaną za realną gotówkę, którą możesz wydać na sprzęt.

Z tego co widziałam poza tym, że same klucze są płatne to ta gra doi gracza na każdym kroku. Przede wszystkim jeśli zginiesz to Twój zakupiony za realną gotówkę sprzęt przepada.

TotalBiscuit na temat War Z: http://www.youtube.com/watch?v=RtKAm3nzg6I

Gdzie to wpisać nie wiem, pewnie po zamówieniu masz gdzieś taką możliwość... Nie mam zamiaru kupować tej gry, więc się pewnie nie dowiem, w każdym razie na Steamie gra została wycofana ze sprzedaży ponieważ jej opis nie odpowiada temu co faktycznie kupujemy i jest straszliwie niedorobiona.
(This post was last modified: 28-12-2012 12:37 by WinterWolf.)
28-12-2012 12:36
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
LamaTiVi Offline
*

Posts: 111
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: WarZ & DayZ
Powiedzcie mi skąd mam ściągnąć klienta do tej gry? Kupie chyba guess pass, a nie mam pojęcia skąd wziąć tą grę. W ogóle gdzie aktywować ten klucz który dostanę, bo na stronie nie widzę miejsca żeby to zrobić
28-12-2012 19:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5