Post Reply 
YouTube zamula?
Author Message
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #11
RE: YouTube zamula?
Intel, po prostu Intel. Tworzenie niepotrzebnych tematów na forum z pytaniem, które podejrzewam, że równie dobrze można by wyguglać lub choćby zadać je na shoutboxie, od tego w końcu jest.

Quote:Zamula to by bylo gdyny film sie dluzej ladowal niz zwykle
Ja rozumiem, że czasem coś się piszę w pośpiechu, lub różne krzaczki mogą wyskoczyć po napisaniu posta, ale zwracaj proszę uwagę na te błędy. Bo to już nie pierwszy raz, jak je robisz.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
04-01-2013 22:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: YouTube zamula?
@up.

Nie masz co robić tylko wyszukiwać błędów. Nie mam zamiaru marnować czasu na wyszukiwanie błędów w postach. Jak widzę to poprawiam ale bez przesady... Nie musisz mi cytować i zaznaczać... Cześto pisze z urządzeń mobilnych i nie pisze polskich znaków i czasem są jakieś literówki ale BI*CH PLEASE! Jesteś w stanie odczytać, nie jest to jakieś kaleczenie polskiego...
Ogarnij się mr. polonisto

Kurs Cytowania Selektywnego >tutaj<
06-01-2013 18:37
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #13
RE: YouTube zamula?
@up
Sam się ogarnij. Wszystkie przeglądarki, z których korzystałem/korzystam mają albo wbudowane słowniki, albo możliwość dociągnięcia takiego. Szczerze nie mam pojęcia jak jest w tych na urządzenia mobilne, ale nawet jeśli nie oferują takich funkcji (w co wątpię), to zawsze możesz poczekać do momentu, gdy będziesz miał dostęp do komputera. Dlatego argument o "marnowaniu czasu" nie ma podstaw, słownik sam Ci to podkreśli.

Jasne, sam słownik nie załatwi wszystkiego, choćby interpunkcji (brak przecinków i hurr durr wielokrotny wielokropek) bądź zjadania ogonków przy "ę" w sytuacjach, gdy forma w innej osobie zawiera właśnie "e" (vide: Twoje "pisze", gdy powinno być "piszę"). Dlatego przede wszystkim to Ty powinieneś sobie zadać trud sprawdzania własnych postów. Po pierwsze dlatego, że mimo iż zwykle da się rozszyfrować wiadomość, to jest to niewygodne, a po drugie - znaczna liczba osób zapamiętuje sposób pisowni właśnie czytając, a nie zapamiętując regułki => błędną pisownią "ogłupiasz" innych.

BTW cenzurowanie wulgaryzmów bynajmniej nie eliminuje wulgarności zwrotu. Dodatkowo, to co praktykujesz, to właśnie kaleczenie języka polskiego. Deal with it. No, ale jeśli nie przeszkadza Ci łatka lenia i nieuka, to proszę bardzo, niemniej jest na to punkt w regulaminie.

Screw you guys, I'm goin' home!
06-01-2013 19:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: YouTube zamula?
Nie ucz ojca dzieci robić, jestem adminem właścielem forum większego od tego i regulaminy oraz ortografię i interpunkcję znam (przecież sam jej pilnuje u innych) lecz uważam iż zwracanie uwagi na literówki jest nie na miejscu. Słownik mi nie podkreśla bo go wyłączyłem, ze względu na moje miejsce zamieszkania (USA), bo codziennie pisze w conajmniej 2 językach i używam często zwrótów, słów, których w słwoniku może nie być.
Moje tłumaczenie z urządzeń mobilnych polega na tym, że klawiatura jest tak mała, że często nietrafiam w klawisze na ekranie dotykowaym i nie mogę potem tego łatwo poprawić. Dalsza polemika nie ma sensu.

Kurs Cytowania Selektywnego >tutaj<
(This post was last modified: 06-01-2013 19:25 by fszeker.)
06-01-2013 19:25
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #15
RE: YouTube zamula?
Quote:Nie ucz ojca dzieci robić, jestem adminem właścielem forum większego od tego
Daruj sobie protekcjonalny ton. Zwłaszcza, że to pozamerytoryczny argument, w żaden sposób nie odnosi się do tego o czym mówiła osoba wyżej.

Rozumiem że pisanie z urządzeń mobilnych rozwala ci też interpunkcję? Naprawdę, nie stosuj zdań złożonych podrzędnie, jeśli nie potrafisz ich dzielić. Regulamin to regulamin, za pojedynczą literówkę nikt nikogo nie kara, ale przestań uprawiać tendencję samoobronną i po prostu powiedz "Mea culpa". Wtedy temat jest skończony, a nie gdy ty tak powiesz.
06-01-2013 19:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: YouTube zamula?
(06-01-2013 19:25 )fszeker Wrote:  Nie ucz ojca dzieci robić, jestem adminem właścielem forum większego od tego
A ja jestem właścicielem słownika ortograficznego i słownika związków frazeologicznych. Zastanawiam się jeszcze nad kupnem słownika języka polskiego. Wybacz, ale kogo to interesuje?
(06-01-2013 19:25 )fszeker Wrote:  i regulaminy oraz ortografię i interpunkcję znam
Rozumiem, że Twoje posty w takim razie to wyraz buntu przeciwko zawiłościami języka polskiego i tym fragmentom regulaminów, które wymuszają na użytkownikach poprawne wypowiadanie się, tak?
(06-01-2013 19:25 )fszeker Wrote:  przecież sam jej pilnuje u innych
Czyli kto pilnuje? Podmiot domyślny w tym zdaniu nie pozwala na określenie kim jest ten "strażnik". Oh wait, miało być "pilnuję". Chciałbym to zobaczyć. Na te okazje włączasz słownik? Porażający altruizm, sam nie jesteś godny na "marnowanie czasu" w imię poprawnego pisania postów, lecz dla innych jesteś skłonny się poświęcić.
(06-01-2013 19:25 )fszeker Wrote:  lecz uważam iż zwracanie uwagi na literówki jest nie na miejscu.
Jasne, każdemu zdarzają się literówki, sam nie jestem wyjątkiem. Jednak Ty nagminnie "walisz byki".

(06-01-2013 19:25 )fszeker Wrote:  Słownik mi nie podkreśla bo go wyłączyłem, ze względu na moje miejsce zamieszkania (USA), bo codziennie pisze w conajmniej 2 językach
To go włącz i przełączaj języki lub używaj edytora tekstu i wklejaj treść po sprawdzeniu i poprawieniu pisowni.
(06-01-2013 19:25 )fszeker Wrote:  i używam często zwrótów, słów, których w słwoniku może nie być.
Zdziwiłbyś się. Zresztą do tej pory nie popisałeś się żadnym wyszukanym zwrotem, którego mogłoby zabraknąć w słowniku.

(06-01-2013 19:25 )fszeker Wrote:  Moje tłumaczenie z urządzeń mobilnych polega na tym, że klawiatura jest tak mała, że często nietrafiam w klawisze na ekranie dotykowaym i nie mogę potem tego łatwo poprawić.
"I tak rozszyfrują moje wypociny, nie będę specjalnie kasował tej litery, to zbyt duży wysiłek."
(06-01-2013 19:25 )fszeker Wrote:  Dalsza polemika nie ma sensu.
"Jestem mondry... a interpunkcja, gramatyka i ortografia jest dla plebsu... brak mi już argumentów na poparcie mojego lenistwa i braków w edukacji... EOT... jeszcze jeden wielokropek..."

Screw you guys, I'm goin' home!
06-01-2013 19:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #17
RE: YouTube zamula?
Ach. Nie możesz się ode mnie odczepić? Literówki to literówki i co? Nie piszę esejów, z których mam dostać ocenę na forum. Nie chodzi o niechęć do skasowania litery z powodu lenistwa, lecz o zwyczajne nie zauważanie tychże literówek.
Wytłumacz mi co próbujesz mi udowodnić i po co? Chcesz pokazać, że lepiej zansz polski? Czy startujesz na moderatora upierdliwca?
Quote:Zdziwiłbyś się. Zresztą do tej pory nie popisałeś się żadnym wyszukanym zwrotem, którego mogłoby zabraknąć w słowniku.
Chodzi mi o zwroty typu: idk, ik, ikr, y, u po angielsku, które słownik normalnie by podkreślił tzw. skrótowce. Będziesz mi wypominał jakiego słownictwa używam i czy jest ono w słwoniku czy nie?

Kurs Cytowania Selektywnego >tutaj<
(This post was last modified: 06-01-2013 20:22 by fszeker.)
06-01-2013 20:20
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #18
RE: YouTube zamula?
(06-01-2013 20:20 )fszeker Wrote:  Ach. Nie możesz się ode mnie odczepić? Literówki to literówki i co? Nie piszę esejów, z których mam dostać ocenę na forum. Nie chodzi o niechęć do skasowania litery z powodu lenistwa, lecz o zwyczajne nie zauważanie tychże literówek.
I wracamy do punktu wyjścia. Od tego są słowniki. Jeśli nie ma ich na urządzeniach mobilnych, to wstrzymaj się z wypowiadaniem swoich opinii do momentu, w którym będziesz miał dostęp do pc. To nie czat, kilka godzin zwłoki nikogo nie zbawi.

(06-01-2013 20:20 )fszeker Wrote:  Wytłumacz mi co próbujesz mi udowodnić i po co? Chcesz pokazać, że lepiej zansz polski? Czy startujesz na moderatora upierdliwca?
Chcę Ci udowodnić, że Twoje tłumaczenia to tylko dziecinne wymówki. A po co? Po to, żebyś w końcu przykładał większą uwagę do swoich wypowiedzi. Powody takiego zachowania przedstawiłem Ci już wcześniej, nie ma potrzeby bym się powtarzał.

(06-01-2013 20:20 )fszeker Wrote:  Chodzi mi o zwroty typu: idk, ik, ikr, y, u po angielsku, które słownik normalnie by podkreślił tzw. skrótowce. Będziesz mi wypominał jakiego słownictwa używam i czy jest ono w słwoniku czy nie?
Pojedyncze skróty czy skrótowce to nie problem. Jeśli z tego powodu słownik podkreśli wyraz, to przecież można to zignorować. Nie zależy mi, żebyś elokwentnie się wypowiadał, wystarczy tylko, że będzie to napisane poprawnie.

Screw you guys, I'm goin' home!
06-01-2013 22:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #19
RE: YouTube zamula?
Kończac temat. Nie zamierzam "czekać aż będe przy pc", nie będe korzystał ze słowników i sobie poradzę. Jedyne co zrobię to będe przykładał większą uwagę to pisanego tekstu. Przestanę używać wielokropków tak często, lecz nadal uważam, iż nie jesteś osobą, która powinna mi takie rzeczy wypominać czy wręcz rozkazywać jak mam postępować. Rozumiem, że może to przeszkadzać ale bez przesady i pokazu władzy (szczególnie, że nie widzę u ciebie statusu moderator).

Kurs Cytowania Selektywnego >tutaj<
07-01-2013 00:25
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #20
RE: YouTube zamula?
Quote:Nie masz co robić tylko wyszukiwać błędów.
Faktycznie, masz rację, olśniło mnie, dzięki, idę na plażę tańczyć makumbę, bo to o wiele lepszy sposób na życie!
Quote:Nie mam zamiaru marnować czasu na wyszukiwanie błędów w postach.
Ale ja mam zamiar i "handluj z tym".
Quote:Cześto
:*
Quote:Ogarnij się mr. polonisto
Tak jak mówiłem, kończę niedługo ten post i tańczę makumbę przy ognisku, obiecuję!
Quote:Nie ucz ojca dzieci robić, jestem adminem właścielem forum większego od tego
Nie czyni Ciebie to nikim wyższym od chociażby Meldero, Intela, gremlina, Apparatusa czy ode mnie.
Quote:oraz ortografię i interpunkcję znam (przecież sam jej pilnuje u innych)
Ale ich czasem nie przestrzegasz, to musisz przyznać.
Quote:Słownik mi nie podkreśla bo go wyłączyłem, ze względu na moje miejsce zamieszkania (USA), bo codziennie pisze w conajmniej 2 językach i używam często zwrótów, słów, których w słwoniku może nie być.
Ale nadal obowiązuje Ciebie te same zasady co wszystkich innych. To nie taryfa ulgowa.
Quote:Moje tłumaczenie z urządzeń mobilnych polega na tym, że klawiatura jest tak mała, że często nietrafiam w klawisze na ekranie dotykowaym i nie mogę potem tego łatwo poprawić.
Dlatego komórki i smartfony nie zawsze nadają się do pisania na forumie.
Quote:Literówki to literówki i co?
Tak się składa, że większość ludzi to wzrokowcy i bardzo łatwo takie krzaczki im wchodzą w pamięć, jeśli widzą to często. Sam to zauważyłem obserwując siebie jakoś 2 lata temu, dlatego czasem mogę palnąć taką głupotę jak "zachamować", ale nie wnerwiam się, jak mi ktoś wytknie taki błąd. Wręcz dziękuje, bo to mi pomaga zapamiętać poprawną formę.
Quote:Jedyne co zrobię to będe przykładał większą uwagę to pisanego tekstu.
Jest to już jakiś progres.
Quote:ale bez przesady i pokazu władzy (szczególnie, że nie widzę u ciebie statusu moderator).
Poloniści też muszą być moderatorami?

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
08-01-2013 07:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Podjeżany e-mail od YouTube. yoji720 5 2.536 01-08-2013 20:21
Last Post: PanTrollman
  Co ten youtube odpierdala Andżej 7 2.884 13-05-2013 13:33
Last Post: 05mateo10
  Youtube oszczędza serwery? LamaTiVi 8 2.690 23-04-2013 14:07
Last Post: kubs2000
  Zmiany na YouTube Harley 9 2.403 21-03-2013 21:17
Last Post: Harley
  Niechciane obszary reklamowe na YouTube procjon 9 3.318 01-03-2013 11:58
Last Post: procjon
  Ciągłe bezzasadne roszczenia na YouTube yoji720 5 2.433 16-02-2013 14:05
Last Post: yoji720
  Machinima, Agora, YouTube który partner? kubn2 52 30.311 14-02-2013 12:15
Last Post: The Meldero
  Mafia na YouTube ponuro1992 15 6.290 04-02-2013 18:43
Last Post: appareil
  Limit youtube. Adeo 33 10.929 24-01-2013 04:57
Last Post: fszeker
  Gwiazdy telewizji na Youtube ogm 15 5.226 02-01-2013 15:34
Last Post: Kefrus

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5