Post Reply 
RAM do komputera
Author Message
Kubaa120 Offline
*

Posts: 1
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #1
Question RAM do komputera
Witajcie :)
Mam pytanie na temat techniczny mojego komputera... Jest to dział ''pomoc'' i widziałem że piszą na temat mikrofonów itp. a że nie wiem gdzie dostać tą informację którą podam to piszę tutaj.
A więc:
Kupiłem jakiś czas temu nową płytę główną wraz z procesorem ponieważ chcę nagrywać filmy na YT ale niestety mam słabego kompa.
Brakuje mi już tylko RAM ale napotkałem problem...
Płyta obsługuje DDR3 max. taktowanie 1066Mhz a z takim taktowaniem są drogie Kości ... RAM z 1333Mhz jest o wiele tańszy bo chcę mieć 4GB i w porównaniu jest wielka różnica ... i to o 50zł.
I teraz nie wiem ... Czy kupując sobie 1333Mhz będzie mi działać na płycie głównej która może mieć max. 1066Mhz?
Słyszałem że się Szybsze RAM po prostu stabilizuje z wymaganiami płyty i wolniej po prostu pracuje ale się pytam dla pewności...
Sprawdzałem na różnych forach i średnio widzę coś co by mi pomogło...
Moja nowa płyta główna to : FOXCONN G41MXE
Proszę o pomoc.

Jeśli zły dział lub nie mogę takich tematów dawać to przepraszam i proszę o usunięcie lub zablokowanie, nie chcę kłopotów..
27-01-2013 00:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: RAM do komputera
Po prostu RAM zwolni ;)
27-01-2013 01:05
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Fuzzik Offline
*

Posts: 12
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: RAM do komputera
RAMy nie będą miały częstotliwości 1333MHz tylko max. 1066MHz, nic więcej nie powinno się zminić.
27-01-2013 14:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
WinterWolf Offline
*

Posts: 160
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: RAM do komputera
Potwierdzam. Sama o to niedawno pytałam w sklepie komputerowym, w którym kupowałam moje kostki.
29-01-2013 11:07
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Steelseries Siberia V2i składanie komputera nightovr 0 1.069 24-10-2012 10:49
Last Post: nightovr
  Automatyczne wyłączanie komputera po przesłaniu filmu. Matornen 6 2.709 16-04-2012 05:20
Last Post: Sou

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5