Post Reply 
Zagramy?
Author Message
RoDaK Offline
*

Posts: 12
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #1
Zagramy?
A więc tak, szukam chętnych ludzi do miłego spędzenia czasu przed monitorem komputera. Gry jakie posiadam, ( w które często gram)
- Powszechnie znany lol (League of Legends), mam 30 lvl chyba 900 winów i zaraz będę w złotym elo.
- Dota 2, w którą nie jestem jeszcze mistrzem aczkolwiek mam już przegrane 70 godzin na steamie właśnie w tą grę, nie mam problemów z itemami, gram tylko single drafty
- Smite czyli następna MOBA :P mam w niej 11lvl i "mniej więcej" ogarniam
- Do tego dochodzą takie gry jak: CS (każdy, 1.6, source czy go, mam każdego :D) oczywiście do tego dochodzi l4d2 oraz wiele wiele innych gier.
A teraz opowiem może coś o sobie żebyście chociaż trochę wiedzieli z kim będziecie mieli grać.
~ Mam 16 lat, chyba po mutacji aczkolwiek sam nie jestem pewny ;), mam skype, ts3 i gdy będzie taka potrzeba ściągne jakiś inny program do komunikacji.
Teraz jeszcze tylko kontakt :]
Skype: mikikulesza12
Steam: RoDaK
Mam nadzieję że zachęciłem was do wspólnego spędzenia czasu.
Ostatnio nie mam z kim grać także pomyślałem że strona tego typu będzie dobrym miejscem do takiego ogłoszenia.
21-02-2013 22:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Ranker Offline
*

Posts: 6
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #2
RE: Zagramy?
Chętnie pogram w dota2, ale dopiero się uczę i nie ogarniam.

Najczęściej i najszybciej znajdziesz mnie na tym serwerze TS3: 80.72.40.150
(This post was last modified: 01-03-2013 19:38 by Ranker.)
01-03-2013 19:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5