Post Reply 
Jakie urządzenie wskazujące?
Author Message
Miwoli Offline
*

Posts: 85
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #1
Jakie urządzenie wskazujące?
Witam
Chciałbym się was spytać (wykorzystując wasze doświadczenia) jaką myszkę albo zestaw klawiatura + mysz mi polecacie.
Zamierzam kupić nowego gryzonia (dla graczy) ,a mam moją starą myszkę (logitech Y-RC14) w zestawie z klawiaturą, więc chyba muszę wymienić obie te rzeczy. Zastanawiałem się nad Cyborg R.A.T 3. Nie chcę wywalać fortuny na jednego gryzonia (ewentualnie z klawiaturą) więc mam przydział cenowy w okolicach 150 zł (im taniej tym lepiej).
Z góry dzięki za pomoc :)

Nie walcz z idiotami, mają przewagę liczebną.
25-02-2013 20:00
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andzia639 Offline
*

Posts: 158
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Jakie urządzenie wskazujące?
Razer Deathadder ale jedynie pierwszą wersję (optyczna) mogę ci polecić, w sumie wytrzymała ponad 3 lata moich tortur. Ale jako że ostatnio rolka się schrzaniła kupiłem sobie SteelSeries Ikari laser i muszę powiedzieć że pod względem ergonomii i hałasu jest lepsza od Razera w dodatku jest ona dostępna w okolicach 150zł

Co do klawiatur to zależy wyłącznie od twoich preferencji np. czy chcesz mieć klawisze multimedialne (stop,play,forward, mute itd.), czy także klawisze specjalne pod makra itd. Ale o jednym pamiętaj ! Patrz na układ klawiszy, czy enter, shift mają inny kształt, długość bo ja akurat chyba to już 2 lata temu kupiłem sobie Microsoft Sidewinder X4 o wydłużonej spacji która wymaga drobnego przyzwyczajenia się (akurat ja z tym nie mam problemów bo bardzo łatwo przyzwyczajam się do takich rzeczy). Ale ogólnie klawiatura obecnie także w cenie 150zł po za tym zapewnia możliwość tworzenia 3 profili, 6 klawisze specjalnie pod makra, oraz całą paletę klawiszy multimedialnych dla słuchania muzyki i oglądania filmów.
25-02-2013 20:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Miwoli Offline
*

Posts: 85
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Jakie urządzenie wskazujące?
Jeszcze jedno pytanie.
Upatrzyłem sobie Cyborg R.A.T 3 i Microsoft sidewinder X4 i mam pytanie, jak długi kabel mają. Wolę się upewnić (teraz mam bezprzewodowe), by nie było nagle problemu. I prosiłbym jeszcze o jakieś recenzje i opinie na temat tych urządzeń.

Nie walcz z idiotami, mają przewagę liczebną.
28-02-2013 17:01
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andzia639 Offline
*

Posts: 158
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Jakie urządzenie wskazujące?
Co do Cyborga to napisz może do Kern3lly jeśli się nie mylę to posiadał już ją, ale ostrzegam znając go zaraz poleci ci Qpad 5K która w sumie jest świetną myszką ale tylko ostrzegam ;p

Co do MS Sidewinder X4 to kabel jest ani za długi ani za krótki, może ci się przyda mała recenzja na jego temat: http://pclab.pl/art42205.html
28-02-2013 18:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Jakie słuchawki? Krosiarz 4 1.232 10-04-2013 20:45
Last Post: KubaxPL
  Jakie gry na mojego laptopa? AnterosPL 0 579 30-08-2012 19:09
Last Post: AnterosPL

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5