Post Reply 
Mutacja O.o
Author Message
kam1997 Offline
*

Posts: 11
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #1
Mutacja O.o
Siemanko już od 2 lat staram się bawić nagrywaniem wychodzi mi to nieźle świetnie obrabiam filmiki(według mnie oczywiście),mam pomysły do serii których mało jest na polskim YouTube.Wszystko super cacy śmiga ale przeszkadza mi mutacja,no tak mutacja pomyślicie że mam 12 lat.No tak w sumie większość mi to mówi,ale mam 16 lat.Tylko ci wyrozumiali mnie rozumieją i namawiają do nagrywania choć wiem jak wygląda sprawa na YouTube ci co nie mieli mutacją zaraz zostają zmieszani z ziemią a kto wie może oni by nawet nadgonili innych sławnych Youtuberow.Nie wiem może znacie jakieś metody na przyśpieszenie mutacji albo przynajmniej jakieś rady co do nagrywania czy zmieniać głos itp :D Pozdrawiam
03-07-2013 16:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Miwoli Offline
*

Posts: 85
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Mutacja O.o
Zawsze w audacity możesz delikatnie (by brzmiało to naturalnie) "podkręcić" głos. Robisz to: Zanzaczasz wszystko => Efekty => Zmień ton => i zaniżasz.

Nie walcz z idiotami, mają przewagę liczebną.
03-07-2013 16:59
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kam1997 Offline
*

Posts: 11
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Mutacja O.o
Aha dzięki postaram się spróbować tym sposobem :D
03-07-2013 17:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5