Post Reply 
Intro
Author Message
TheRicko Offline
*

Posts: 3
Joined: Jan 2014 {socialsites}


Post: #1
Wideo Intro
Siemka ziomeczki

Znalazłby się ktoś kto może mi zrobić intro na mój kanał np z gry lub też z nickiem...(szczerze wole intro z nickiem ;p )
Czy w Camtasia Studio 8 można zrobić takie intro??

PS. Wiem, wiem... jestem baaardzo nowy ale nw po co miałbym czekac jak już teraz mogę się zapytać o to (patrz w górę ;p)

PS. Może ktoś ew. mi powiedzieć jak zrobić takie intro?
09-01-2014 21:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Intro
Krótki i treściwy poradnik tworzenia intra do kanału dla zagrajmerów: http://bit.ly/1lFOapr

[Image: 88440151.gif]
09-01-2014 21:43
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kruskader Offline
*

Posts: 74
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Intro
(09-01-2014 21:08 )TheRicko Wrote:  z nickiem
Zasadniczo jak oglądam film to pod nim wyświetla się nazwa użytkownika, który wrzucił film - najczęściej jego/jej nick.
Czyli intra nie potrzebujesz.
10-01-2014 10:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheRicko Offline
*

Posts: 3
Joined: Jan 2014 {socialsites}


Post: #4
RE: Intro
Wiem, że nick jest wyświetlany ale chodziło mi tez o to czy ktoś może mi powiedziec jak takie coś zrobić bo mnie np. bardzo ciekawi jak ktoś zrobił np. takie pro intro np. z gry czy nickiem gdyż chciałbym widzieć skąd moge wziąć odpowiednie grafiki czy sam muszę zrobic lub czy w ogóle, jak obrobić wszystko i zrobic intro bo takie podstawowe to umiem ale chodziło mi bardziej o takie zaawansowane a odpowiedz w stylu ,, jest nick więc intro nie potrzebujesz,, to nie jest odp na całe moje pytanie.
10-01-2014 15:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #5
RE: Intro
Intra w większości produkowane są w Adobe After Effects, czasem z wspomaganiem programu do modelowania i animacji 3D (a czasem i w całości w nim). Obie opcje bardzo drogie)

Prostsze i bardzo popularne ostatnio intra oparte na animacji wektorów (np, takie jak u Mandero), do zrobienia są w większości programów do montażu (niektóre efekty wymagają użycia masek, które zwykle posiadają tylko droższe programy).

Tak więc, w skrócie, robienie intra to cholernie drogi biznes. Dlatego większość załatwia intro od osoby trzeciej.
(This post was last modified: 10-01-2014 17:42 by appareil.)
10-01-2014 17:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheRicko Offline
*

Posts: 3
Joined: Jan 2014 {socialsites}


Post: #6
RE: Intro
Właśnie o takie info mi chodziło... bo jak sie nie da to prosto i zwięźle.
10-01-2014 19:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Intro TheGlober 7 2.053 27-12-2012 15:59
Last Post: appareil
  INTRO DO YOUTUBE!!! PLZZ POMOCY ;/ MineTezis 4 1.514 30-08-2012 00:20
Last Post: MineTezis

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5