Post Reply 
Limity na YT
Author Message
MugoX Offline
*

Posts: 102
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #31
RE: Limity na YT
Link który revilPL zamieścił na forum w tym temacie parę postów wyżej: http://www.komputerswiat.pl/nowosci/inte...kosza.aspx

To że masz napisane, że limit masz na filmiki do 15 minut nie znaczy, że to prawda. Wrzuć coś o długości 20 minut i sprawdź
(This post was last modified: 23-09-2011 21:21 by MugoX.)
23-09-2011 21:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Graba Offline
*

Posts: 2
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #32
RE: Limity na YT
(23-09-2011 21:18 )MugoX Wrote:  Link który revilPL zamieścił na forum w tym temacie parę postów wyżej: http://www.komputerswiat.pl/nowosci/inte...kosza.aspx

To że masz napisane, że limit masz na filmiki do 15 minut nie znaczy, że to prawda. Wrzuć coś o długości 20 minut i sprawdź

Sprawdzałem, i było odrzucone :/ Rozwiązałem problem - stworzyłem nowe konto. Teraz mogę bez problemu dawać długie filmy
23-09-2011 22:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RomanSzondi Offline
*

Posts: 86
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #33
RE: Limity na YT
Konto trzeba weryfikować i potem można wysyłać dłuższe.
24-09-2011 15:29
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
LevirPL Offline
*

Posts: 7
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #34
RE: Limity na YT
Mi limit zdjęli kilka dni temu, jak miałem 8 widzów, 8 filmików, a wyświetleń kanału miałem ok. 600.
Więc tutaj po prostu trzeba czekać na farta. Niektórym limit zdejmują jak mają 10 widzów, a niektórym dopiero przy dostaniu partnera(był taki jeden przypadek)...

[Image: psdaser.png]

Zapraszam na mój kanał youtube: http://www.youtube.com/user/LevirPL
24-09-2011 16:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
baku10x Offline
*

Posts: 68
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #35
RE: Limity na YT
Tylko, że teraz tego limitu nie ma.. trzeba tylko zweryfikować konto nr telefonu na który przyjdzie sms i trzeba tego esa wpisać. I po limicie
24-09-2011 20:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
XVoIR Offline
*

Posts: 46
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #36
RE: Limity na YT
Gugle [Google] wymyśliło lepszą opcję weryfikacji, a nie "Aby aktywować konto wyślij SMS o treści AKTYWACJA na numer 123654. Potem wpisz kod w tej rubryce co jest tam na dole. Widzisz? Tam masz wpisać. Cena SMS - 20,95 PLN (VAT też)"
24-09-2011 23:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mazzir Offline
*

Posts: 63
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #37
RE: Limity na YT
To miła wiadomość, że limitów już nie ma. Mi zdjęli 2/3 tygodnie temu.

Usunięta przez moderację.
25-09-2011 09:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
LevirPL Offline
*

Posts: 7
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #38
RE: Limity na YT
baku10x Wrote:Tylko, że teraz tego limitu nie ma.. trzeba tylko zweryfikować konto nr telefonu na który przyjdzie sms i trzeba tego esa wpisać. I po limicie
Faktycznie, masz rację. Spytałem się kilku kolegów i im również odblokowali limit na YT, więc wszystko jest sprawdzone. Limit na youtube to już historia...

Mazzir Wrote:To miła wiadomość, że limitów już nie ma. Mi zdjęli 2/3 tygodnie temu.
Ja tam bym wolał jednak starą opcję. Teraz już na start każdy będzie miał zdjęty limit (wystarczy tylko podać swój nr. telefonu), pamiętajcie każdy.
Kiedyś zdjęcie limitu to było święto, radość, zapał do dalszego kręcenia, duma z powodu zainteresowania mną. Wolałbym dalej męczyć się z piętnastominutowym ograniczeniem, niż patrzeć jak teraz każdy szczyci się limitem. Wolałbym po prostu na niego sobie zapracować...

[Image: psdaser.png]

Zapraszam na mój kanał youtube: http://www.youtube.com/user/LevirPL
(This post was last modified: 25-09-2011 12:33 by LevirPL.)
25-09-2011 12:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #39
RE: Limity na YT
Cóż, to że limity zdjęli to tylko może iść w dobrą stronę, początkujący nie będą musieli siedzieć ze stoperem i patrzeć co chwile czy jeszcze mają czas czy już nie. Jakby nie patrzeć jedynym wyróżnieniem jakie można dostać na tubie, to partner (Googlowy oczywiście), ewentualnie srapki, ech ogniu upraszczania.
25-09-2011 13:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
XVoIR Offline
*

Posts: 46
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #40
RE: Limity na YT
I tak partnera można zdobyć nietrudno. Możemy założyć 350 kont i z każdego nabijać wyświetlenia dla filmów i subować kanał. [Tak bardzo śmieszne]
25-09-2011 19:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5