Post Reply 
Psychologia Internetu - odpowiedź Kaszubiaka
Author Message
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #1
Psychologia Internetu - odpowiedź Kaszubiaka
Nie będę się rozpisywał. Dałem odpowiedź o tym co myślę na temat ostatnich oświadczeń Rocka. O kilku kwestiach zapomniałem wspomnieć, ale mam nadzieję, że mimo to zrozumiecie sens mej wypowiedzi.
Zapraszam do wymiany poglądów.

Pozdrawiam.

(This post was last modified: 28-07-2011 22:34 by kaszub.)
28-07-2011 22:33
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Psychologia Internetu - odpowiedź Kaszubiaka
Nie znam sprawy Rocka, ale mam kilka przemyśleń powstałych i spisanych podczas oglądania filmu. Mianowicie:
  • "Użyć trolla do dobrych celów" - cholera, skąd ja znam analogiczne myślenie?
  • Właściwe wykorzystanie krytyki = walka z własnymi błędami. Krytyka konstruktywna pokazuje, jak można ich uniknąć. Krytyka ogólnie pokazuje co może być wadą. Niestety często jest to prowokacja w formie krytyki, jako punktu zaczepienia. Często wynikła z tego dyskusja przestaje być "fair", gdy krytykujący zaczyna używać erystyki w swoich wypowiedziach (co często się kończy erystyką i innymi nieciekawymi rzeczami po obu stronach).
  • Zabrania negatywnie się o filmach wypowiadać? To niech wyłączy komentarze. Promowanie będzie, a skoro nie ma być krytyki, to niech nie będzie i pochwał (z dosyć wiadomego względu). Rozumiem zabronienia chamstwa w wypowiedziach, ale jakiejkolwiek krytyki?

Poza tym jak na pierwszy raz całkiem nieźle Ci poszło. Zgaduję, ze miałeś obok kamery na kartce wypisane w punktach o czym mówić, gdyż bardzo często w ów punkt patrzyłeś ;]

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
28-07-2011 23:11
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #3
RE: Psychologia Internetu - odpowiedź Kaszubiaka
Se reklamę robisz... Ładny blur. Powinieneś był dać temu filmikowi poleżeć na YT jakieś 2 dni, po prostu po to, żeby żaden z naszych użytkowników się nie wypowiadał i nie "palcował" ci pod filmem.

[Image: aqI8D.jpg]
(This post was last modified: 28-07-2011 23:17 by Gik.)
28-07-2011 23:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Psychologia Internetu - odpowiedź Kaszubiaka
(28-07-2011 23:11 )Kern3l Wrote:  Poza tym jak na pierwszy raz całkiem nieźle Ci poszło. Zgaduję, ze miałeś obok kamery na kartce wypisane w punktach o czym mówić, gdyż bardzo często w ów punkt patrzyłeś ;]

Nie miałem karteczki. Nie lubię czytać z kartki podczas przemowy. Po prostu przemyślałem cały temat przed nagraniem i tyle. A oczy mi latają, bo po prostu tak mam. Ciężko jest mi ciągle patrzeć się w obiektyw. ;-)

Gik. Oj tam, oj tam. ;]
29-07-2011 06:00
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Hobbit2 Offline
*

Posts: 12
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Psychologia Internetu - odpowiedź Kaszubiaka
Lubisz pasztet?
29-07-2011 13:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5